Wideokartka z przesłaniem od Orchidea Creative Group

Informacja Prasowa - 09.04.2020
170

Wideokartka z przesłaniem od Orchidea Creative Group

Wideokartka z przesłaniem od Orchidea Creative Group

W dobie koronawirusa, pracy zdalnej i akcji #zostanwdomu wrocławska agencja marketingowa Orchidea Creative Group przygotowała specjalne życzenia świąteczne. Stworzyła wideokartkę nagrywaną telefonami wprost z domowych biur, kuchni i salonów. Prosto, autentycznie i z głębi serca – to sposób na przekazanie odrobiny pozytywnej energii i nadziei w tym trudnym dla
wszystkich czasie.

– Postanowiliśmy, że mimo niesprzyjających okoliczności, nie poddajemy się i działamy na pełnych obrotach. Nie chcieliśmy też rezygnować z przygotowania świątecznych życzeń do klientów i przyjaciół naszej agencji – mówi Hanna Pawłowska Strategic Director w Orchidea Creative Group. – Nie mieliśmy możliwości nagrania profesjonalnego filmu w naszym studio, pojawił się więc pomysł, aby zrobić to w bardziej amatorski sposób, czyli z miejsc, w których aktualnie przebywamy za pomocą telefonów. To, co w pierwszym momencie mogłoby wydawać się przeszkodą, przekuliśmy w atut. Nasze życzenia są naturalne i spontaniczne – inne niż co roku, bo i czas, w którym powstają jest nietypowy.

Orchidea Creative Group przygotowała więc, krótki film zmontowany z ujęć, na których widać jak członkowie zespołu pracują w domach oraz na produkcji i w biurze, sprzątają, gotują, uczą i wychowują dzieci.

– Tak wygląda nasza rzeczywistości i pewnie rzeczywistość większości Polaków. Zdecydowaliśmy się zaprosić wszystkich do naszych domów i mieszkań, pokazać się z trochę innej, bardziej prywatnej, ludzkiej strony – podsumowuje Hanna Pawłowska. – Bo naszym zdaniem, właśnie takiej ludzkiej życzliwości i wsparcia potrzeba nam teraz najbardziej.

Comments

comments

170
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...