WhitePress® przejmuje platformę GoodContent.pl

Informacja Prasowa - 12.09.2019
61

WhitePress® przejmuje platformę GoodContent.pl

Z początkiem września WhitePress® sp. z o.o. przejął GoodContent.pl – jedną z najbardziej popularnych platform do zakupów tekstów w Polsce. To strategiczny krok dla zespołu WhitePress®, który planuje dalszy rozwój w zakresie content marketingu oraz zrealizowanie usług opracowania tekstów na kwotę ponad 5 mln złotych w samym 2020 roku.

GoodContent.pl to pośrednicząca pomiędzy copywriterami a reklamodawcami platforma, która usprawnia zamawianie i dostarczanie niespecjalistycznych treści. W portalu zarejestrowanych jest ponad 3 500 klientów oraz 20 000 copywriterów – zarówno rozpoczynających działalność, jak i doświadczonych dziennikarzy. Zakup GoodContent.pl to naturalny krok dla WhitePress®, który rozwija się w wielu kierunkach produktowych, również w pośredniczeniu dostarczania contentu.

– Do dzisiaj nasza content marketingowa oferta była skierowana do firm oczekujących specjalistycznych, eksperckich artykułów. Okazuje się jednak, że na rynku jest spory popyt również na teksty opracowywane szybko i w niskich kosztach. Zakup platformy pozwala nam na realizację potrzeb szerszej grupy odbiorców i zwiększenie wolumenu sprzedaży– komentuje Paweł Strykowski, CEO WhitePress®.

Zespół WhitePress® już planuje rozwój platformy: ma zamiar m.in. wzmocnić jej promocję oraz poprawić funkcjonalność. Planowane są rozwiązania oparte o dostęp poprzez API, usługi premium dla dedykowanych klientów, budowa giełdy gotowych tekstów, działania edukacyjne dla copywriterów, poprawa jakości treści oraz podwyższenie ich zarobków.

 Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę wszystkim copywriterom i klientom – to była dla mnie czysta przyjemność. Platformę pozostawiam w bardzo dobrych rękach (co było dla mnie istotne przy sprzedaży) – na pewno rozwinie się pod skrzydłami WhitePress®. Najbliższy okres chcę przeznaczyć na odpoczynek, mam nadzieję, że jeszcze wrócę do branży i będę mógł rozwijać kolejne produkty–podsumowuje Bartłomiej Tokarski, dotychczasowy właściciel GoodContent.pl.

Comments

comments

61
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...