WELL – nowy lifestylowy magazyn dla kobiet. Dorota Wellman dyrektor kreatywną

Redakcja PR - 04.07.2017
159

WELL - nowy lifestylowy magazyn dla kobiet. Dorota Wellman dyrektor kreatywną

Well to nowatorski koncept lifestylowego magazynu, w którym próżno szukać celebrytów, horoskopu, plotek i życia na pokaz. Pismo jest blisko życia, wspiera kobiety, inspiruje je do ciekawszego, lepszego życia i co ważne – nie poucza i nie wpędza w kompleksy.

well

 

Redaktor kreatywną pisma jest Dorota Wellman znana i ceniona przez kobiety dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. W 2015 została uhonorowana przez Twój Styl prestiżowym wyróżnieniem Kobiety Roku m.in. za umiejętność wykorzystywania własnej popularności dla wyższych celów, wolę dzielenia się z innymi swoją dobrą energią i optymizmem, konsekwentne występowanie w imieniu kobiet. Osobowość redaktor kreatywnej idealnie wpisuje się w charakter pisma budujący, bliski, optymistyczny, zawsze po stronie kobiet.

WELL, przygotowany przez redakcję magazynu Twój STYL, to nie tylko obszerna część magazynowa, ale także materiały poświęcone psychologii i kulturze, oraz wiele cennych informacji z zakresu mody, urody, zdrowia, i praktyczne podpowiedzi kulinarne.

W pierwszym wydaniu WELL:

– Grażyna Błęcka-Kolska opowiada Dorocie Wellman, jak po stracie córki układa swój świat na nowo.
– Czy piękne kobiety są szczęśliwe?
– Jak kochają się pary 60+?
– Czy potrafisz pracować z młodszą szefową?
– Walizka idealna na letnie wyprawy.
– Obalamy najpowszechniejsze mity o zmarszczkach mimicznych.
– Sposoby na dobry i zdrowy sen.
– Powrót do natury – działki w miastach znów stały się modne.
– Obiad gotowy! Test dań z supermarketów i opinia ekspertów.
– Dorota Wellman opowiada: Książki, które zmieniły moje życie!
– Nie goń świata, spraw by zwolnił.

Pismo skierowane jest do świadomych swoich potrzeb, dojrzałych kobiet, mieszkanek dużych miast, z dochodami powyżej średniej krajowej, wykształconych, poszukujących w prasie inspiracji, optymizmu, materiałów bliskich realiom życia.

Magazyn Well ukazuje się 5 lipca w nakładzie 120 tysięcy egzemplarzy i cenie 7,99 zł. Pierwsze wydanie WELL, w sprzedaży do końca września, ukazuje się w objętości 156 stron.

Magazyn wspiera wysokozasięgowa kampania promocyjna w radiu, Internecie i magazynach kobiecych i telewizyjnych Wydawnictwa Bauer.

Redaktorem prowadzącym jest Magdalena Jaros-Szmidt, zastępca Redaktora Naczelnego Twojego Stylu.

Comments

comments

159
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...