Wektory 2019 rozdane. Wirtualna Polska liderem polskiego internetu

Informacja Prasowa - 13.01.2020
166

Wektory 2019 rozdane. Wirtualna Polska liderem polskiego internetu

Podczas uroczystej gali Pracodawców RP nagrodzono firmy i menedżerów, którzy odnoszą błyskotliwe sukcesy i zmieniają obraz polskiej gospodarki. Spółka Wirtualna Polska Holding została doceniona m.in. za wpływ, jaki wywiera na kształt mediów elektronicznych w Polsce.

Te wyjątkowe nagrody gospodarcze rozdano już po raz 18. Jak co roku przyznawane są one instytucjom i osobowościom, które budują gospodarczą przewagę Polski.

Wirtualna Polska Holding S.A. została doceniona za wpływ, jaki wywiera na kształt mediów elektronicznych w Polsce i rozwój rynku e-commerce oraz za dostarczanie odbiorcom istotnych, różnorodnych treści. Za konsekwentne budowanie pozycji lidera polskiego internetu i skuteczną konkurencję ze światowymi gigantami.

Nagrodę odebrała członek zarządu ds. finansowych holdingu Elżbieta Bujniewicz-Belka.

Gala wręczenia Wektorów odbyła się 11 stycznia br. w Warszawie, w trakcie dorocznego Balu Pracodawców. Statuetkę autorstwa Michała Kubiaka, która symbolizuje człowieka kroczącego z podniesioną głową, nie zważającego na przeszkody i przeciwności losu, otrzymali również prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, prezes Personnel Service Krzysztof Inglot, właściciel Hotelu Arłamów Antoni Kubicki oraz firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o i Medicover Sp. z o.o.

Wektory 30-lecia otrzymali Zbigniew Grycan, właściciel „Grycan – lody od pokoleń” oraz Sobiesław Zasada, przewodniczący rady nadzorczej Sobiesław Zasada S.A.

źródło: money.pl

 

Comments

comments

166
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...