Weekend z DTM i ADAC GT Masters oraz NASCAR na żywo w Motowizji

Informacja Prasowa - 21.07.2017
293

Weekend z DTM i ADAC GT Masters oraz NASCAR na żywo w Motowizji

Rozpoczęła się zacięta walka o prowadzenie w seriach DTM i ADAC GT Masters. W ten weekend Motowizja zawita do Wołokołamska w Rosji oraz do Zandvoort w Holandii i pokaże zmagania kierowców obu serii. Transmisje odbędą się w sobotę od godz. 13.40 i w niedzielę od godz. 13.10. W niedzielę o godz. 20.30 Motowizja zaprasza do Indianapolis w USA skąd pokaże na żywo kolejny wyścig Monster Energy NASCAR Cup Series.

Kolejna seria wyścigów DTM i ADAC GT Masters.

Już 22 i 23 lipca Motowizja zaprasza na kolejne transmisje dwóch wyścigów w serii DTM. Kierowcy Audi, Mercedesa i BMW ścigać będą się w Rosji na torze w Wołokołamsku. To będzie na pewno pasjonujący pojedynek. Przewidywanie przebiegu wydarzeń, po tym, co wydarzyło się ostatnio na ulicach Norymbergi, to nie lada wyzwanie. Różnice są minimalne i wygrać może każdy.

W ten weekend w Motowizji również transmisja z serii GT Masters. Kierowcy ścigać będą się na torze w holenderskim Zandvoort. W serii supersportowych aut wyścigowych klasyfikacja generalna jest mocno wyrównana. Po 3 rundach (6 wyścigach) na prowadzeniu jest zespół Callaway Competition. Zespół prowadzony przez Giovanniego Ciccone, którego kierowcami są Jules Gounon oraz Daniel Keillwitz, ma 19 punktów przewagi nad ekipą BMW Team Schnitzer (Philipp Eng/ Ricky Collard).

– Sześć wyścigów i sześć różnych zwycięskich duetów. Tak wygląda wyścigowy krajobraz w serii GT Masters. W DTM cały czas w pamięci mamy ostatnią rundę na ulicach Norymbergi i zwycięski zespół BMW. Dla Bawarczyków niedzielna wygrana była 75 zwycięstwem w historii startu zespołu w serii DTM, sobotni triumf dla odmiany – był pierwszym na Norisringu od 25 lat. – mówi Łukasz Siudak z Motowizji.

Wyścig Monster Energy NASCAR Cup Series na torze w Indianapolis

Indianapolis to jeden z najsłynniejszych torów wyścigowych na świecie. Obiekt w stanie Indiana został otwarty ponad 100 lat temu, jednak same wyścigi NASCAR pojawiły się tam stosunkowo późno, bo dopiero w roku 1994. Gdy pucharowa seria NASCAR wjeżdża na Indianapolis Motor Speedway zawsze mamy pełnię lata i apogeum walki o kolejne pozycje w fazie playoff. Wyścig toczy się zatem o wysoką stawkę. Kyle Busch, który wygrał tutaj w 2015 i 2016 toku to jeden z kierowców, na którego warto zwrócić uwagę w najbliższą niedzielę. Mistrz serii sprzed dwóch lat nie wygrał bowiem żadnego innego wyścigu od tamtej pory i jeżeli nie zrobi tego i w ten weekend zanotuje najdłuższą serię bez zwycięstwa w całej swojej karierze.

W sobotę 22 lipca Motowizja zaprasza przed telewizory od godz. 13.40. Najpierw widzowie przeniosą się do Zandvoort w Holandii na wyścig GT Masters. O godz. 14.30 stacja pokaże wyścig DTM odbywający się na torze Moscow Raceway we Wołokołamsku. W zależności od przebiegu wydarzeń Motowizja pokazywać będzie najciekawsze momenty, przenosząc się na obiekty w Holandii i Rosji w trakcie trwania transmisji.

W niedzielę na transmisję łączoną stacja zaprasza od godziny 13.10, gdzie widzowie również obejrzą najpierw zmagania kierowców podczas wyścigu GT Masters. Później Motowizja przeniesie się do Wołokołamska na wyścig serii DTM. Następnie o godz. 20.30 kanał zaprasza do Indianapolis w USA skąd pokaże na żywo kolejny wyścig Monster Energy NASCAR Cup Series.

sobota 22 lipca:

ADAC GT Masters Zandvoort: godz. 13.40-15.05

DTM Moscow: godz. 14.30-16.00

niedziela 23 lipca:

ADAC GT Masters Zandvoort: godz. 13.10-14.35

DTM Moscow: godz. 13.35-15.05

Monster Energy NASCAR Cup Series: godz. 20.30 – 00.00

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów.

Comments

comments

293
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...