WEC Communication podpisał nową umowę z Logitech Video Collaboration

Informacja Prasowa - 18.11.2021
31

WEC Communication podpisał nową umowę z Logitech Video Collaboration

WEC Communication podpisał nową umowę z Logitech Video Collaboration

Agencja WEC Communication od października odpowiada za prowadzenie działań komunikacyjnych Logitech Video Collaboration w Polsce i w krajach bałtyckich. Nowa umowa to kontynuacja współpracy projektowej, która była realizowana od początku 2020 roku. To pierwsza umowa agencji po przejściu rebrandingu.

WEC Communication wspiera Logitech VC w obszarze działań public relations i digital na rynku B2B oraz w kierowaniu marki do klientów indywidualnych. Logitech VC to producent rozwiązań zaprojektowanych do wideokonferencji i komunikacji personalnej, takich jak słuchawki bezprzewodowe czy kamery do komputerów przeznaczonych do użytku biznesowego.
W ramach podpisanej umowy WEC Communication odpowiada za opracowanie od podstaw nowej strategii komunikacyjnej Logitech VC i modeli realizacji założeń w Polsce oraz w krajach bałtyckich – Litwie, Łotwie i Estonii.
To zawsze cieszy, gdy po współpracy projektowej, nasi partnerzy decydują się oddać nam szerszy zakres działań. To wyraz zaufania i docenienia dotychczasowej pracy naszego zespołu  – powiedział Tomasz Węc, CEO WEC Communication.

Comments

comments

31
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...