Weber Shandwick z działaniami dla łotewskiej Rygi

Informacja Prasowa - 10.07.2024
110

Ryga atrakcyjny cel turystyczny dla Polaków

Agencja Weber Shandwick rozpoczęła współpracę z Agencją Inwestycji i Turystyki Rygi, która ma na celu promocję stolicy Łotwy – Rygi jako atrakcyjnego celu turystycznego dla Polaków.

Agencja Weber Shandwick Poland została wybrana przez Agencję Inwestycji i Turystyki Rygi (RITA) do przeprowadzenia szeroko zakrojonej kampanii promującej Rygę jako idealne miejsca na kilkudniowy wypad dla polskich turystów.

Umowa obejmuje szereg aktywności, w tym przeprowadzenie badań społecznych weryfikujących kluczowe dla polskiego turysty potrzeby i oczekiwania podczas wyjazdu na city break do innego kraju, ale też wiedzę Polaków na temat samej Rygi. Weber Shandwick odpowiada ze kompleksowe prowadzenie biura prasowego, relacje mediowe, współprace influencerskie oraz rekomendację dodatkowych, niestandardowych aktywności. Z ramienia agencji projekt prowadzą Irena Sękal, Director, Healthcare & Consumer PR oraz Oliwia Gissel, Senior Account Executive. Umowa została podpisana do końca 2024 roku.

Kampania dla łotewskiej Rygi ma na celu nie tylko zwiększenie liczby turystów odwiedzających to miasto, ale także budowanie świadomości na temat unikalnych atrakcji, które oferuje Ryga.

Weber Shandwick Poland jest częścią globalnej sieci agencji PR, znanej z innowacyjnych kampanii i strategicznego podejścia do komunikacji. W Polsce działa od 2006 roku specjalizując się w doradztwie strategicznym, opracowywaniu strategii komunikacji, a także w zarządzaniu reputacją, media relations oraz komunikacji kryzysowej. Specjalizacja branżowa agencji obejmuje takie sektory jak technologia, ochrona zdrowia, energetyka, telekomunikacja, motoryzacja, transport i logistyka, FMCG, przemysł, branża spożywcza i e-commerce.

Comments

comments

110
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...