„We mnie jest rock” – nowa kampania Antyradia

Informacja Prasowa - 27.12.2016
219

Dzisiaj startuje nowa kampania wizerunkowa Antyradia

„We mnie jest rock” pod takim hasłem 27 grudnia br. rusza kampania wizerunkowa Antyradia. W pierwszym etapie zobaczymy kreację na głównych portalach informacyjnych, a następnie w prasie, nośnikach outdoorowych i telewizji. To największa kampania w historii rozgłośni i pierwsza po poszerzeniu zasięgu stacji, które miało miejsce w 2014 roku.

Antyradio to największa rockowa sieć radiowa w Polsce. Celem kampanii jest ugruntowanie jej pozycji numer jeden w swoim segmencie poprzez poszerzenie rozpoznawalności marki i dotarcie do nowych odbiorców. W ostatnim czasie słuchalność Antyradia rośnie w rekordowym tempie. Chcemy ten trend wzmocnić i utrzymać w 2017 roku – mówi dyrektor marketingu Grupy Eurozet, Agnieszka Szozda.

W pierwszej kolejności ruszy kampania w internecie. Banery wizerunkowe radia pojawią się na największych portalach: Onet, Wirtualna Polska oraz Interia. Od nowego roku reklamy „We mnie jest rock” będzie można zobaczyć na nośnikach outdoorowych – citylighty, ekrany LED i LCD, autobusy komunikacji miejskiej oraz plakaty – w czternastu miastach, w których nadaje Antyradio (Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Olsztyn, Poznań, Zielona Góra, Łódź, Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów i Warszawa). W drugim etapie kampania Antyradia obejmie też wybrane tytuły prasowe m.in.: Playboy, CKM i Dziennik Zachodni, a także wybrane telewizyjne stacje tematyczne.

Kreację reklam przygotowała agencja Liquid Thread, a za zakup mediów odpowiadał ZenithOptimediaGroup.

We mnie jest rock

Comments

comments

219
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...