Warszawskie Targi Książki 2021 na Publio.pl 

Informacja Prasowa - 09.09.2021
210

Warszawskie Targi Książki 2021 na Publio.pl 

Warszawskie Targi Książki 2021 na Publio.pl 

W ramach tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki internetowa księgarnia Publio.pl przygotowała specjalne promocje. W czasie trwania wydarzenia – od czwartku, 9 września br. do niedzieli, 12 września br. na wszystkich miłośników literatury czekać będą wyjątkowe oferty na e-booki oraz audiobooki.  

Przez cały czas trwania Warszawskich Targów Książki 2021 Publio.pl obniży cenę 500 książek do 10 zł oraz cenę 1500 ebooków i audiobooków o nawet -50%.

Każdego dnia cała oferta wybranego wydawnictwa zostanie przeceniona do -50%. Dzisiaj – w czwartek, 9 września br. w atrakcyjnych cenach dostępne są książki Grupy Wydawniczej Foksal, a w kolejne dni będą to tytuły z Wydawnictwa Prószyński i S-ka, Wydawnictwa Rebis oraz Wydawnictwa MAG.

Dodatkowo, od czwartku do niedzieli na wszystkich zainteresowanych będzie także czekał 1 z 4 e-booków do wyboru za 1 zł w zamian za zapisanie się do newslettera Publio.pl.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie księgarni.

Comments

comments

210
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...