Warsaw Creatives dla Reserved

Informacja Prasowa - 08.10.2019
271

Warsaw Creatives dla Reserved

Agencja Warsaw Creatives była odpowiedzialna za produkcję oraz casting najnowszej kampanii reklamowej marki Reserved „Cio Kendall”, której twarzą została amerykańska modelka i celebrytka Kendall Jenner.

 

Tegoroczna kampania, której akcja toczy się we Włoszech, została wyreżyserowana przez kanadyjsko- brytyjskiego twórcę Gordona Von Steinera, który współpracował z marką również przy okazji poprzednich realizacji np. z Cindy Crowford czy z Joanną Kulig. Zdjęcia wykonał Stuart Winecoff, a stylizacją zajął się Jacob K. Zarówno poprzednie projekty, jak i największa w historii marki kampania, zostały wyprodukowana przez agencję Warsaw Creatives.

 

Możliwość współpracy z marką Reserved przy kolejnej realizacji jest dla Nas zaszczytem oraz wyrazem ogromnego zaufania – mówi Paweł Walicki, CEO agencji Warsaw Creatives – Z drugiej strony jest też ogromnym wyzwaniem. Tegoroczna kampania była jedną z największych, nad którymi do tej pory pracowaliśmy. Dodatkowo Kendall Jenner jest obecnie najbardziej rozchwytywaną modelką na świecie – zabookowanie jej do kampanii reklamowej nie było łatwym zadaniem.”

 

Reklama z Kendall Jenner obecna będzie na wszystkich rynkach, w których sprzedawana jest kolekcja Reserved. Działania promocyjne będą realizowane głównie w Internecie (m.in. w social media i we współpracy z influencerami), a w Polsce także w telewizji. Za przygotowanie i zaplanowanie kampanii odpowiedzialny był dział marketingu Reserved kierowany przez Monikę Kapłan.

O kampanii

Kendall w kampanii Reserved ma wiele twarzy – czasem jest zmysłową Sophią Loren z „Małżeństwa we włoskim stylu”, innym razem dziewczęcą Natalie Portman z „Leona Zawodowca”, by na końcu stać się jedyną w swoim rodzaju femme fatale. W tej niewinnej zabawie doskonale pomaga jej moda. Jesienno- zimowe kolekcje Reserved są źródłem skrajnie różnych inspiracji, moda Reserved jest w tym sezonie zabawą, ale też formą gry, dzięki której bohaterka – ikona stylu generacji Z – wyraża swoje fascynacje i tęsknoty.

 

Credits:

Starring: Kendall Jenner

Director: Gordon von Steiner @ Art+Commerce

Director of Photography: Stuart Winecoff @ Iconic Talent Agency Global Marketing Director: Monika Kapłan

Production Designer: Andy Hillman @ Streeters Stylist: Jacob K @ Streeters

Brand Stylist: Michał Kuś

Hair Stylist: Syd Hayes @ Art+Commerce Make Up Artist: Isamaya Ffrench @ Streeters

Casting & Production: Warsaw Creatives

Movement Director: Victoria Leung @ AJK Agency

Supporting cast: Victoria Leung @ AJK Agency, Giovanni Leone @ Modulo Agency

Post-Production: Platige Image Graphic Design: Huncwot.com

Local Production in Milan: Lupetta5 & Belowtheline Songs:

“Rumore” by Rafaella Cara

Music & Lyrics: Andrea Lo Vecchio/Guido Ferilli Published by: Warner Chappell Music

“(Where Do I Begin?) Love Story” by Shirley Bassey Music & Lyrics: Carl Sigman/Francis Lai

Published by: Sony/ATV Harmony / SM Publishing (Poland) Sp. z o. o. ; Music Sales Publishing / Schubert Music Publishing

Licensing consultancy: CORD Warsaw

Photographers: Bart Pogoda / Warsaw Creatives, Alvaro Colom

Comments

comments

271
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...