Walentynkowe smaki od Mixit.pl – chrupiące owoce oblane czekoladą

Informacja Prasowa - 29.01.2019
194

Walentynkowe smaki od Mixit.pl - chrupiące owoce oblane czekoladą

Walentynkowe smaki od Mixit.pl – chrupiące owoce oblane czekoladą

Chrupiące owoce liofilizowane w czekoladzie i mieszanka „Eliksir miłości” z czekoladą i guaraną, to smakołyki, jakie specjalnie z okazji Walentynek wypuszcza Mixit.pl – platforma internetowa specjalizująca się w musli i kaszach komponowanych na indywidualne zamówienie.

Mixit.pl – lider rynku musli i kasz mieszanych na indywidualne życzenie także w tym roku nie zawiódł wszystkich, którzy nie mają jeszcze pomysłu na walentynkowy prezent. Platforma już w połowie stycznia wprowadziła kolorową, smakowitą mieszankę „Eliksir miłości” dedykowaną zakochanym oraz mieszankę suszonych mrozem owoców i orzechów oblanych wysokogatunkową czekoladą – mleczną i gorzką. W tej ostatniej smak liofilizowanych jagód, truskawek, malin, czarnej porzeczki i orzechów laskowych wzbogacają dodatkowo migdały (także oblane czekoladą).

Z kolei mieszance „Eliksir miłości”, podanej w romantycznej, kolorowej tubie zaprojektowanej przez czeskich ilustratorów: Tomski&Polanski, walentynkowej pikanterii dodają mielone nasiona guarany. Producent zadbał o wysoką jakość białej, mlecznej i gorzkiej czekolady wykorzystanej w obu produktach i ostrzega: spróbowanie walentynkowych mieszanek grozi zakochaniem od pierwszego chrupnięcia!

Comments

comments

194
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...