„Wakacje 2020” – letni cykl artykułów „Gazety Wyborczej”

Informacja Prasowa - 24.07.2020
299

„Wakacje 2020” - letni cykl artykułów „Gazety Wyborczej”

„Wakacje 2020” – letni cykl artykułów „Gazety Wyborczej”

 Ile naprawdę kosztuje ryba nad Bałtykiem i jak długo trzeba czekać w kolejce, by wspiąć się na Giewont? Na te i wiele innych pytań „Gazeta Wyborcza” odpowiada w cyklu artykułów „Wakacje 2020” , w których przez całe lato czytelnicy mogą znaleźć praktyczne urlopowe podpowiedzi i informacje zarówno o wyjątkowych miejscach do podróżowania po Polsce, ciekawych sposobach spędzania weekendu w mieście, jak i pogodzie czy jakości powietrza w całym kraju. Wakacyjne teksty publikowane są zarówno na łamach papierowego wydania dziennika, jak i w serwisie Wyborcza.pl oraz Wysokieobcasy.pl.

Lato 2020 jest inne od poprzednich. Z powodu pandemii, w te wakacje wiele Polek i Polaków musiało  porzucić marzenia o dalekich podróżach i spędzić urlop w kraju. I choć nie jest to łatwy czas, to jest to świetna okazja, by odkryć niezwykłe, niedoceniane rejony naszej ojczyzny. Właśnie dlatego, „Gazeta Wyborcza” stworzyła cykl „Wakacje 2020”, w którym zarówno na łamach papierowego wydania, jak i w serwisach Wyborcza.pl znajdują się opisy wyjątkowych miejsc do wypoczynku z dala od zatłoczonych kurortów i szlaków opisywanych przez dziennikarzy, wsparte propozycjami czytelników. W rekomendacjach tych nie zabraknie oryginalnych  muzeów, miejsc z pięknym widokiem, niewielkich miasteczek, skansenów, plaż, ruin czy nietypowych tras na piesze wycieczki w różnych regionach Polski. Co więcej, w serwisach lokalnych cyfrowego wydania „Gazety Wyborczej” można znaleźć prognozę pogody dla danego regionu wraz z danymi o stanie jakości powietrza i niezbędnymi informacjami dla alergików.

 Artykuły z cyklu „Wakacje 2020” ukazują się w papierowym wydaniu „Gazety Wyborczej” od poniedziałku do piątku na stronach „Prosto z miasta” i w piątkowych tygodnikach lokalnych. Prócz tego teksty i materiały dotyczące wakacji,  do końca lata są codziennie zamieszczane na stronie wyborcza.pl/wakacje2020. W ramach „Wakacji 2020” powstał również cykl „Kobiety w podróży”- teksty pisane przez podróżniczki i dziennikarki, które ukazują się w tygodniku „Wysokie Obcasy” oraz są dostępne w serwisie Wysokieobcasy.pl w specjalnej sekcji „Kobiety w podróży”.

Comments

comments

299
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...