W promocji Max Kuchnie sprzęty Bosch nawet za 1 zł

Informacja Prasowa - 20.07.2021
206

W promocji Max Kuchnie sprzęty Bosch nawet za 1 zł

W promocji Max Kuchnie sprzęty Bosch nawet za 1 zł

W salonach studiach kuchennych Max Kuchnie ruszyła promocja na zestawy sprzętów AGD od marki Bosch. Urządzenia niemieckiego producenta możesz kupić z atrakcyjnym rabatem, a im większy zestaw produktów wybierzesz, tym mniej zapłacisz za najtańsze z urządzeń. Dowiedz się, jak skorzystać z promocji.

Promocja „Kup taniej w zestawie’ w Max Kuchnie

studiach kuchennych Max Kuchnie trwa akacja promocyjna, w której przy zakupie zestawów sprzętów Bosch otrzymujemy gwarantowaną zniżkę na najtańsze urządzenie. Objęte promocją komplety AGD składają się z czterech, pięciu lub sześciu produktów. Im większy zestaw urządzeń wybierzemy, na tym większy rabat możemy liczyć. Oszczędzamy zatem i pieniądze, i czas, który musielibyśmy poświęcić na kompletowanie wyposażenia naszej kuchni. Z promocji skorzystać można w każdym z ponad 300 studiów kuchennych Max Kuchnie.

Promocja Bosch 5+1, 4+1, 3+1 – ile można zyskać?

Zestawy Bosch w Max Kuchnie możemy kupić z rabatem w trzech opcjach: 5+1, 4+1 i 3+1. W każdym wariancie specjaliści AGD przygotowali po kilka zestawów, które różnią się między sobą wyglądem, funkcjonalnością czy półką cenową, dzięki czemu łatwo jest wybrać urządzenia na miarę swoich potrzeb i możliwości. Każdy z kompletów jednak pozwoli w pełni wyposażyć kuchnię w najpotrzebniejsze urządzenia. Co więcej, na wszystkie objęte promocją sprzęty Bosch możesz zyskać bezpłatną, 5-letnią gwarancję. A na jakie zniżki możemy liczyć.

Promocja Bosch – zestawy 5+1

Kupując jeden z zestawów składających się z sześciu sprzętów AGD Bosch, za najtańszy z nich zapłacisz tylko 1 zł. Oznacza to, że urządzenia warte kilka tysięcy złotych, takie jak piekarnik, pralka czy suszarka automatyczna, możesz otrzymać za złotówkę

Oferta Bosch 4+1

Aż 70% mniej zapłacisz za najtańszy produkt Bosch w każdym z zestawów 4+1. Dzięki temu przy zakupie pięciu sprzętów, możesz zyskać ponad 1250 zł. W studiach Max Kuchnie otrzymasz kompleksową pomoc przy aranżacji wymarzonej kuchni, a także kupisz AGD z atrakcyjnym rabatem.

Promocja na zestawy Bosch 3+1

A jakby tak móc za sprzęt AGD zapłacić tylko połowę ceny? Dokładnie o 50% w Max Kuchnie obniżono ceny najtańszych urządzeń w zestawach 3+1. 50-procentowy rabat możesz zatem zyskać na piekarnik, płytę gazową albo płytę indukcyjną.

Sprzęt marki Bosch w Max Kuchnie

Urządzenia marki Bosch obecne są w naszych domach od pokoleń. Cenimy je za wysoką jakość oraz długą żywotność. Ich popularność zresztą mówi sama za siebie. Pośród zestawów urządzeń marki Bosch znajdziesz same wydajne i funkcjonalne sprzęty, których elegancki wygląd łatwo wkomponujesz w stylową kuchnię.

W Max Kuchnie stworzysz Całą Kuchnię w Jednym MiejscuWszystkie studia należące do sieci Max Kuchnie oferują wszechstronną pomoc w urządzaniu kuchennych wnętrz. Profesjonalni projektanci przygotowują plan zabudowy na wymiar – dostoswany do potencjału i możliwości pomieszczeń, a także przekazują projekt do realizacji oraz zapewniają usługi ekipy montażowej. W salonach – poza meblami do kuchni – możesz zamówić również sprzęt AGD czy akcesoria kuchenne, co pozwala na kompleksowe wyposażenie całej kuchni.

Comments

comments

206
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...