W pogoni za wiatrem – już dzisiaj premiera filmu!

Informacja Prasowa - 21.06.2016
127

Jeden z najlepszych polskich kitesurferów, Victor Borsuk, przy wsparciu Virgin Mobile Polska oraz Sony, przygotował materiał filmowy o kitesurfingu.

„W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywaniu własnych słabości.

Victor Borsuk jest siedmiokrotnym Mistrzem Polski Kitesurfingu, trzykrotnym Wicemistrzem oraz najbardziej utytułowanym zawodnikiem freestyle’u. Na kite’owym podium Pucharu Świata, Europy oraz Polski stawał już kilkadziesiąt razy, a od 2015 roku zdobywa tytuły w barwach Virgin Mobile Polska. Jego najnowszym sukcesem jest zdobycie 5. miejsca podczas zawodów Pucharu Azji – Kite Tour Asia w 2016 roku. To właśnie z tej podróży powstała filmowa relacja „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile”.

Film nakręcony podczas podróży po Filipinach, Hongkongu i Wietnamie pokazuje walkę sportowca z własnymi słabościami, jego niesamowitą pasję oraz bajkowe ujęcia plaż i wietrznych wybrzeży Azji. Wszystko to zostało uchwycone za pomocą najnowszych produktów Sony z kategorii obrazowania cyfrowego. Do stworzenia materiału wykorzystano najnowsze aparaty Sony A7R II oraz kamery Sony Action Cam. Panoramiczne ujęcia powstały, dzięki dronom z Dron House Group.

Premiera filmu odbędzie się 21 czerwca 2016, w warszawskim Kinie Luna.

Comments

comments

127
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...