W Morele.net zrobisz zakupy online na raty

Redakcja PR - 30.10.2018
294

Współpraca Grupy Morele i Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank jako lider na rynku kredytów konsumenckich od lat udziela kredytów na zakup towarów i usług w największych sieciach handlowych. Bank współpracuje również z branżą e-commerce. Najnowszym efektem tej współpracy jest udostępnienie płatności ratalnych poprzez w pełni zdalny proces online w sklepach należących do Grupy Morele.

Zależy nam na dostarczaniu rozwiązań, które z jednej strony usprawniają wewnętrzne procesy naszych partnerów handlowych, z drugiej strony pomagają konsumentom w bezpiecznym i komfortowym finansowaniu ich zakupów dokonywanych w sklepach internetowych” – mówi Agnieszka Kociemska, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Zarządzania Relacjami z Partnerami Biznesowymi w Santander Consumer Banku.

Dla Grupy Morele, w skład której wchodzi 10 sklepów internetowych, bank przygotował rozwiązanie szyte na miarę, dostępne dla klientów 24/7, z którego mogą korzystać o dowolnej i wygodnej dla siebie porze. Klienci mogą w przyjaznym środowisku e-sklepu przejść przez cały proces kredytowania swoich zakupów. Wszystkie aktywności zostały zaprojektowane tak, aby można było skorzystać z nich komfortowo na dowolnym urządzeniu, którego używa konsument (komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie albo smartfonie). 

„Jeszcze w tym roku planujemy kolejne wdrożenia, usprawniające zakupy w polskich e-sklepach i finansowanie ich za pośrednictwem kredytu na zakup towarów i usług – mówi Piotr Żabski, Wiceprezes Zarządu Santander Consumer Banku, odpowiedzialny m.in. za rozwój elektronicznych kanałów sprzedaży. – „Stawiamy także na tworzenie innowacyjnych rozwiązań bankowych w zwinnych metodykach pracy, np. agile. Mają one nie tylko umocnić naszą pozycję na rynku consumer finance w Polsce ale też pomóc w realizacji jakościowej zmiany dla klientów” – dodaje Żabski. 

Grupa Morele to jeden z kluczowych partnerów biznesowych Santander Consumer Banku w obszarze wspierania segmentu e-commerce innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu finansowania zakupów konsumenckich. Grupa oferuje dzisiaj blisko milion produktów w konkurencyjnych cenach, łącząc bogactwo oferty i doświadczenie zatrudnionych ludzi ze sprawną platformą zakupową i logistyką. 

Ze strony Santander Consumer Banku za wdrożenie odpowiadało niemal 50 specjalistów z różnych obszarów: od sprzedaży ratalnej, przez IT po budowanie innowacyjnych procesów.

Więcej o kredycie na zakup towarów i usług Santander Consumer Banku można przeczytać na blogu.

Comments

comments

294
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...