Volkswagen Financial Services postawił na dfusion communication

Informacja Prasowa - 19.01.2022
204

Volkswagen Financial Services postawił na dfusion communication

Volkswagen Financial Services postawił na dfusion communication

Volkswagen Financial Services – lider nowoczesnej mobilności w Polsce – powierzył działania w zakresie Public Relations agencji dfusion communication. Agencję wybrano w drodze przetargu.

Do zadań dfusion communication należy doradztwo strategiczne, bieżąca obsługa komunikacyjna i prowadzenie biura prasowego. Agencja odpowiada również za pozycjonowanie ekspertów VW FS w Polsce.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z dfusion communication, ponieważ zależało nam, aby wybrana agencja miała doświadczenie w sektorze nowych technologii i mobilności. Volkswagen Financial Services to firma, która w dynamiczny sposób dostosowuje się do potrzeb współczesnego klienta, oferując cyfrowe doświadczenie sprzedaży oraz – poprzez usługi finansowe – wiodąc prym w rozwoju elektromobilności. Jako międzynarodowy ekspert rozumiemy globalne trendy w zakresie finansowania i użytkowania pojazdów i rozpoznajemy lokalne warunki rozwoju gospodarki oraz przyzwyczajeń konsumentów – mówi Dariusz Brodnicki, Dyrektor Departamentu Marketingu & Brand Managementu w Volkswagen Financial Services.

– Jesteśmy dumni, że nasza firma stanie się aktywnym uczestnikiem dalszego rozwoju historii Volkswagen Financial Services w Polsce. Celem, jaki sobie obraliśmy na 2022 rok, jest zwiększenie świadomości na temat roli VW FS w świecie nowoczesnych i zwinnych finansów oraz w procesie transformacji polskiej mobilności. Zależy nam, aby w komunikacji przedstawiać Volkswagen Financial Services jako przewodnika na ścieżce wiodącej ku realizacji założeń zrównoważonego rozwoju, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz nowej rzeczywistości społecznej – dodał Łukasz Malczewski, Partner Zarządzający dfusion communication.

Volkswagen Financial Services jest firmą zapewniającą usługi finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen. Obejmuje rozwiązania finansowe dotyczące kupna i eksploatacji samochodów: leasing, bankowość elektroniczną i ubezpieczenia. Volkswagen Financial Services działa na 51 rynkach świata, obsługując klientów indywidualnych i biznesowych.

Po stronie dfusion communication za współpracę z klientem będzie odpowiadał zespół B2B prowadzony przez account directora Piotra Jamrogiewicza.

Comments

comments

204
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...