Vogue w polskim wydaniu po raz pierwszy w marcu 2018 r. Poznaj zespół magazynu

Redakcja PR - 12.09.2017
278

Vogue w polskim wydaniu po raz pierwszy w marcu 2018 r. Poznaj zespół magazynu

Vogue to magazyn z ponad stuletnią historią, który początkowo był wydawany dla nowojorskiej arystokracji. Przez ponad wiek jego forma ulegała przekształceniu, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych miesięczników modowych na świecie. Wydawany obecnie w 22 krajach trafi wreszcie do Polski.

Vogue Polska ukaże się po raz pierwszy w marcu 2018 roku, a jego redakcją pokieruje Filip Niedenthal. Ma on na swoim koncie współpracę z miesięcznikiem „Podróże” w roli naczelnego, kierował również polską edycją „Esquire”, a dodatkowo współpracował z takimi polskimi tytułami, jak na przykład „Viva!”.

Zastępcą Niedenthala została Joanna Lorynowicz, wieloletnia wice naczelna „Twojego Stylu”. W zespole znalazło się również miejsce dla Łukasz Aksamita jako dyrektora artystycznego. Z kolei działem kultura pokieruje wieloletnia dyrektor  Galerii Sztuki  Zachęta, Anda Rotterberg.

Ważną informacją dla merketerów z pewnością również jest ta, że dyrektorem reklamy została Monika Wdowiak, która wcześniej zajmowała podobne stanowisko w wydawnictwie Marquard Media Polska.

Wydawcą polskiego Vogue będzie Visteria, firma należąca do Katarzyny Kulczyk. Conde Nast International udzieliło pięcioletniej licencji, po upływie której istnieje możliwość przedłużenia umowy. Vogue Polska ma być miesięcznikiem z 50 tys. nakładem.

Comments

comments

278
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...