VMLY&R Poland z tytułem Wynik Roku

Informacja Prasowa - 09.01.2020
212

VMLY&R Poland z tytułem Wynik Roku

Agencja VMLY&R Poland została wyróżniona tytułem Wynik Roku w dorocznym raporcie „Panorama Reklamy”. Obszerna analiza rynku reklamowego w 2019 roku ukazała się jako specjalna sekcja styczniowo-lutowego numeru „Press”.

Jak czytamy w uzasadnieniu: agencja VMLY&R, nagrodzona tytułem Wynik Roku, odniosła w ub.r. spektakularny sukces kreatywny -jako jedyna w Polsce ma wśród trofeów Grand Prix festiwalu w Cannes. Wyróżniony nim projekt doceniono również na wielu innych konkursach reklamowych. Ponadto, agencja w ub.r. skutecznie walczyła o nowe zlecenia, pozyskując do współpracy takich klientów, jak Lavazza, PepsiCo, Mercedez Benz Trucks czy BNP Paribas, co pozwoliło jej zwiększyć przychody o 22 proc. rok do roku. I została regionalnym centrum kompetencji technologicznych sieci VMLY&R i jej największym biurem w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.
photo_59931_1578394904_big.jpg
„Panorama Reklamy” to doroczna autorska ocena rynku reklamowego przeprowadzana przez redakcję magazynu „Press”. Raport zawiera analizy dotyczące 82 firm – opisuje 55 agencji reklamowych i 27 agencji mediowych pod względem ich kondycji i perspektyw rozwoju. Każda z firm była poddana wszechstronnej analizie, po czym została oceniona w skali od 1 do 5. Kryteria oceny obejmowały najważniejsze sfery aktywności firm komunikacji marketingowej: sukcesy kreacji, pozyskanie lub utratę klientów, zakres ich obsługi, inwestycje w zespół i usługi, wyniki finansowe, w tym, gdzie było to możliwe, dane z KRS.

Comments

comments

212
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...