VML wspiera T-Mobile w działaniach w ramach partnerstwa ze Szlachetną Paczką

Informacja Prasowa - 06.06.2024
53

W tym roku T-Mobile jest głównym partnerem wydarzenia Gra Paczka, czyli siódmej edycji charytatywnego streamu

VML odpowiada za działania socialowe marki związane z jej zaangażowaniem w wydarzenie. 

Czołowi streamerzy i streamerki po raz kolejny łączą siły w szczytnym celu, aby wesprzeć Szlachetną Paczkę docierającą z pomocą do tysięcy potrzebujących. Dwoje graczy, Miniuwa i Wpatka, będzie łączyć się na stream z T-Mobile Magenta Experience Center. Wydarzenie odbędzie się 7-9 czerwca, a jego głównym partnerem jest T-Mobile.
VML realizuje działania w social mediach dotyczące zaangażowania T-Mobile w działania wspierające Gra Paczkę. Agencja przygotowała wszystkie kreacje, a także koordynuje działania w zakresie influencer marketingu.
1x1_gra_paczka3.png
Gra Paczka to charytatywny stream wspierający Szlachetną Paczkę. Podczas wydarzenia najlepsi polscy gracze prowadzą transmisje live, zachęcając swoich widzów do wpłat na rzecz Paczki. Uczestnicy poprzez wpłaty biorą udział w licznych konkursach ze wspaniałymi nagrodami (między innymi T Phone 2 5G od T-Mobile). Dzięki takim wydarzeniom Szlachetna Paczka, będzie mogła po raz kolejny dotrzeć do tysięcy osób starszych i samotnych, z niepełnosprawnościami, rodzin z dziećmi dotkniętych biedą. Najbardziej potrzebujący będą mogli otrzymać nie tylko pomoc materialną, ale również wsparcie i obecność wolontariuszy.

Comments

comments

53
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...