Vivus Finance najlepszym pracodawcą roku wg AON Hewitt

Informacja Prasowa - 27.10.2017
95

Vivus Finance najlepszym pracodawcą roku wg AON Hewitt

Po raz kolejny Vivus Finance został nagrodzony za praktyki w obszarze HR. Tym razem firma otrzymała tytuł „Best Employer 2017 in Poland” przyznawany przez AON Hewitt, światowego lidera w zakresie doradztwa i rozwiązań outsourcingowych w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Jest to ukoronowanie działań Vivusa, mających na celu zapewnienie pracownikom jak najlepszych warunków i możliwości rozwoju.

Nagroda „Best Employer 2017 in Poland”, rokrocznie przyznawana przez AON Hewitt krajom z każdego zakątka świata, jest świadectwem wysokiej jakości działań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. W czasach szybko zmieniających się warunków pracy i oczekiwań pracowników, dobry pracodawca musi angażować największe talenty na rynku. Sama oferta pracy nie wystarczy, należy zapewnić pracownikom dobrą atmosferę, kreatywne otoczenie i przede wszystkim możliwość rozwoju. Za wszystkie te cechy nagrodzono w tym roku Vivus Finance.

– W Vivusie wiemy, że siła firmy zależy bezpośrednio od siły jej pracowników. Wszystkie struktury i najnowocześniejsze technologie nie zdałyby się na nic, gdybyśmy nie mieli odważnych, ambitnych pracowników, którzy nie boją się podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań. Stale ulepszamy nasze praktyki HRowe, aby zatrzymać u nas największe talenty i przyciągnąć nowe. W codziennym działaniu kierujemy się podstawową prawdą – pracownik jest człowiekiem. A każdy człowiek ma swoje potrzeby, aspiracje, możliwości, czasem problemy. Wrelacjach wewnętrznych nigdy o tym nie zapominamy. Dzięki temu ponad 50% pracowników pracuje z nami już dłużej niż 3 lata – komentuje Anna Panek, Dyrektor HR.

Bycie najlepszym pracodawcą ma liczne zalety. Według danych AON Hewitt firmy wyróżnione tym tytułem osiągają istotnie wyższe wyniki od innych podmiotów na rynku. Osiągają o 4 pkt. procentowe wyższy zysk operacyjny i 6 pkt. procentowych wyższe operacyjne zyski sprzedaży. Dodatkowo cieszą się aż o 33% mniejszą rotacją pracowników i udzielają o 33% więcej wewnętrznych awansów.

 

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...