Visa daje szansę na wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024

Informacja Prasowa - 02.04.2024
180

Sportowe emocje z kartą Visa PKO Banku Polskiego

Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich, wspólnie z PKO Bankiem Polskim, zaprasza duże firmy do udziału w konkursie, w którym można wygrać wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 i możliwość cieszenia się sportowymi emocjami w trakcie tego wydarzenia.

Konkurs jest skierowany do dużych firm – przedsiębiorstw i korporacji– które już mają konto firmowe w PKO Banku Polskim lub je założą i złożą wniosek o kartę Visa. Nagroda to dwuosobowy pakiet wyjazdowy na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024, obejmujący pobyt na dwie noce. W jego skład wchodzą opłacone koszty noclegów oraz udział w wybranych przez organizatora wydarzeniach sportowych. Ze wszystkich uczestników konkursu wyłonione zostaną cztery korporacje i trzy przedsiębiorstwa, w oparciu o wartość płatności dokonanych w sklepach stacjonarnych lub online nowo wydaną kartą Visa.

Wieloletnia współpraca z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi daje nam wyjątkową możliwość wspierania naszych partnerów w zacieśnianiu ich więzi z klientami i dostarczeniu im emocji związanych z Igrzyskami. W Visa jesteśmy dumni z tego, że od dziesiątek lat dajemy przedsiębiorstwom i firmom dostęp do jednej z najbardziej innowacyjnych, wygodnych i bezpiecznych sieci płatności oraz narzędzia, by mogły one dotrzeć do potencjalnych klientów w wielu zakątkach świata – powiedział Mirosław Smolewski, dyrektor marketingu Visa w Polsce.

Konkurs trwa od 20.02.2024 r. do 15.05.2024 r. Szczegóły w regulaminie konkursu – https://www.pkobp.pl/visa-paris.

Aby wziąć udział w konkursie, przedsiębiorstwa powinny skorzystać z oferty kart debetowych z logo Visa. Z kolei klienci korporacyjni, by uczestniczyć mogą także złożyć wniosek w iPKO biznes o inne karty z logo Visa dostępne w ofercie PKO Banku Polskiego – kartę debetową lub kartę debetową typu przedpłaconego lub kartę kredytową.

Comments

comments

180
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...