Value Media i SalesTube rozpoczyna współpracę z Domiporta

Informacja Prasowa - 12.02.2019
133

Value Media i SalesTube rozpoczyna współpracę z Domiporta

Value Media i SalesTube rozpoczyna współpracę z Domiporta

Value Media zostało partnerem biznesowym Domiporta w realizacji koncepcji PropTech, integrującej w jednym miejscu wszystkie usługi związane z zakupem, posiadaniem, a także sprzedażą nieruchomości. Dom mediowy, będący częścią Group One, jest odpowiedzialny za realizację dedykowanej, autorskiej strategii dla działań w kanale online. Wsparcie analityczne dla nowej platformy zapewni natomiast Sales Tube.

Już od kilku miesięcy Domiporta.pl stopniowo przekształca się w hub integrujący na jednej platformie cyfrowej wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Zgodnie w nową koncepcją, tzw. PropTech, Domiporta.pl będzie łączyć nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców, agencje pośrednictwa, banki finansujące zakup mieszkań oraz podmioty świadczące usługi projektowe i wykończeniowe.

“Mamy bardzo ambitne plany na ten rok. Zaczęliśmy od stworzenia nowej platformy, którą cały czas rozwijamy. W sektorze nieruchomości jest głód technologii, który mamy nadzieję stopniowo wypełniać” – mówi Sławomir Gąsiorowski, CEO Domiporta.

Parterem Domiporta w realizacji celów biznesowych w obliczu transformacji technologicznej zostało Value Media. Dom mediowy będzie odpowiedzialne za realizację dedykowanej, autorskiej strategii dla działań w kanale online, u której podstaw stoi zrozumienie modelu biznesowego nowej platformy. Za wsparcie analityczne odpowiedzialny będzie natomiast SalesTube, agencja one stop shop for e-commerce​. Obie agencje należą do Group One, największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce, która oferuje usługi end-to-end, łącząc kompetencje komunikacyjne, mediowe, eCommere i analityczne pod jednym dachem.

“Z uwagi na plany rozwojowe naszej platformy kluczowe są dla nas wysokie kompetencje strategiczne, mocne wsparcie technologiczne i holistyczna analityka. Wierzymy, że na tych polach współpraca z agencją Value Media będzie na jak najwyższym poziomie” – mówi o współpracy Natalia Głowala, Dyrektor Departamentu Marketingu Domiporta.

Nowa strategia Domiporty nastawiona na transformację i cyfrową rewolucję na rynku nieruchomości idealnie koresponduje z misją Value Media.

“Chcemy być źródłem pozytywnej biznesowej zmiany dla naszych klientów, dlatego cieszy nas fakt, że nasza strategia odpowiada potrzebom firmy przechodzącej tak skomplikowany i pełen wyzwań proces” – podsumowuje Communication Director Value Media Wojciech Pyzel, którego zespół przygotował strategię mediową dla Domiporta.pl i odpowiada za jej realizację.

PropTech, to pojęcie określające połączenie sektora nieruchomości z nowymi technologiami. Pierwszym krokiem w realizacji tej koncepcji jest uruchomiona niedawno, nowa platforma domiporta.pl. Zastosowano w niej m.in. chatbota, z którym można porozmawiać o rynku nieruchomości, czy też algorytm ułatwiające znalezienie wymarzonego M.

Comments

comments

133
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...