Uptime Development z agencją PR

Informacja Prasowa - 23.05.2022
11

Public Dialog rozpoczęło w maju obsługę marki Uptime Development.

Public Dialog rozpoczęło w maju obsługę marki Uptime Development. W ramach współpracy konsultanci agencji zajmą się doradztwem w zakresie komunikacji korporacyjnej, media relations, organizacji wydarzeń specjalnych oraz employer brandingu. Agencja pozyskała klienta w wyniku rekomendacji. Strony nie ujawniają na jak długo podpisano umowę.

Uptime jest europejską firmą informatyczną należącą do kadry zarządzającej, z siedzibą główną w Estonii i biurami w Polsce, Danii, Norwegii i Szwajcarii. Założona w 1992 roku firma jest nastawiona na długoterminową współpracę, koncentrując się na tworzeniu oprogramowania na zamówienie i usługach konsultingowych.

Firma wykorzystuje wieloletnie doświadczenie i umiejętność zrozumienia biznesu swoich klientów do tworzenia oprogramowania dostosowanego do ich potrzeb, które pomaga zwiększać przychody, innowacyjność i wydajność.

Zespół składa się z ponad 160 wysokiej klasy specjalistów, którzy mają doświadczenie w pracy zarówno z globalnymi przedsiębiorstwami, jak i z małymi i średnimi firmami. Uptime ma doświadczenie w pracy z wieloma różnymi technologiami, wśród których znajdują się między innymi .NET, Java, Node, JavaScript, React, Vue.js, Angular, Swift i PHP.

Obecnie Uptime oferuje swoje usługi w całej Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji na: https://www.uptimedevelopment.pl/

Comments

comments

11
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...