Up&More rozszerza współpracę z H+H

Informacja Prasowa - 01.08.2019
49

Up&More rozszerza współpracę z H+H

Agencja Up&More poszerza zakres współpracy z firmą z branży budowlanej H + H Polska. Dotychczasowe działania związane z content marketingiem i kampaniami marketingu online zostaną uzupełnione o aktywności związane z SEO.

H + H Polska to firma należąca do duńskiej Grupy H+H, jednego z wiodących producentów i dostawców elementów ściennych z betonu komórkowego i silikatów w Europie. Na polskim rynku działa od 2006 roku. Jako firma zaangażowana społecznie, przyjmuje ekologiczne rozwiązania i wysokie standardy produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne.

Up&More od początku współpracy realizuje strategię content marketingu w celu dotarcia do sprecyzowanej grupy odbiorców oraz generowania wartościowego ruchu na stronę www. Oprócz tego agencja była odpowiedzialna m.in. za działania reklamowe na LinkedIn oraz kampanie mailingowe. W ostatnim czasie firma H+H zdecydowała się poszerzyć zakres współpracy z agencją o aktywności SEO – czyli działania marketingowe podejmowane w celu uzyskania wysokich pozycji wybranych słów kluczowych w organicznych wynikach wyszukiwania.

– Profesjonalne podejście oraz efektywne działanie skłoniło nas do poszerzenia współpracy z agencją Up&More. Zaproponowana strategia odpowiada potrzebom reklamowym naszej firmy – komentuje Bożena Dykta Marketing Manager H+H Polska

– Mając na uwadze specyfikację branży jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poszerzeniem dotychczasowych działań. To świetne świadectwo dla aktywności, które robiliśmy do tej pory komentujeTomasz Starzyński, prezes i partner zarządzający agencji Up&More.

Comments

comments

49
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...