Up&More rozbudowuje zespół SEO

Informacja Prasowa - 19.07.2018
223

Up&More rozbudowuje zespół SEO

Do zespołu Up&More dołączyły Aleksandra Nowosielska na stanowisko specjalisty SEM oraz Agnieszka Prusik na stanowisko specjalisty SEO. Agencja liczy już blisko 30 osób.

Aleksandra Nowosielska będzie odpowiedzialna za prowadzenie i optymalizację kampanii SEM dla klientów agencji. Wcześniej pracowała jako SEM Planner i odpowiadała za kampanie AdWords w Starcom, a także w WoodyKnows, RTV Euro AGD czy The Royal Bank of Scotland gdzie zajmowała się marketingiem i analityką.

Agnieszka Prusik będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów SEO, w tym za realizację audytów, wdrażanie analityki i wdrożenia rekomendowanych zmian związanych z efektywnym SEO. Wcześniej pracowała w Grupie LOANDO i odpowiadała za wdrażanie strategii SEO on-site oraz koordynowała pracę zespołu copywriterów.

„Dołączenie Oli oraz Agnieszki do naszego zespołu jest wynikiem naszego konsekwentnego rozwoju i pozyskiwania kolejnych klientów, którzy bardzo wybierają nas widząc efekty działań, które prowadzimy np. dla konkurencji czy podmiotów z pokrewnych branż. Wyniki, które osiągamy dla naszych klientów to praca zespołowa ale i odpowiedni dobór ludzi do naszego zespołu” – komentuje Marzena Kamińska, Managing Partner w Up&More.

Comments

comments

223
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...