Up&More dla Wydawnictwa Nowa Era

Informacja Prasowa - 30.03.2020
276

Up&More dla Wydawnictwa Nowa Era

Up&More współpracuje z Wydawnictwem Nowa Era w zakresie promocji portalu edukacyjnego DlaUcznia.pl. Agencja odpowiada za strategię i komunikację brandu za pośrednictwem Facebooka, w tym kampanie realizowane na wspomnianej platformie społecznościowej.

 

Portal DlaUcznia.pl skierowany jest do uczniów szkół średnich i umożliwia bezpłatny dostęp on-line do materiałów dydaktycznych zgodnych z podstawą programową w szkołach. Tematy przedstawione są w czytelnej i skróconej formie z czterech przedmiotów: matematyki, języka polskiego, języka angielskiego oraz geografii. Materiały zostały opracowane przez ekspertów Wydawnictwa Nowej Ery, lidera wśród wydawców edukacyjnych.

 

–  Obecny czas jest trudny dla wszystkich stron procesu dydaktycznego, w tym uczniów oraz ich rodziców. Przeniesienie nauczania do świata cyfrowego wymaga również wypracowania skutecznego modelu. Strona DlaUcznia.pl pomaga w powtórkach materiału szkolnego oraz zrozumieniu wielu zagadnień szkolnych w bardzo przystępny i szybki sposób  –komentuje Magdalena Kamińska, Marketing Manager, Wydawnictwo Nowa Era

 

– Cieszymy się z powierzonych zadań naszej Agencji, celem zwiększenia świadomości istnienia portalu wśród młodych odbiorców. Zgodnie z przyjętą strategią będziemy publikować ciekawy content angażujący fanów oraz pozyskujący nowych odbiorców. Nauczanie zdalne w każdym momencie może zaowocować dobrymi wynikami na egzaminach, także w perspektywie przyszłości. Zwłaszcza w niepewnej sytuacji szkolnej, warto docierać do młodzieży za pomocą dostępnych narzędzi on-line oraz informować o takiej możliwości – komentuje Marzena Kamińska, Managing Partner w Up&More.  

Comments

comments

276
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...