Up&More dla salistat SGL03

Informacja Prasowa - 04.09.2019
122

Up&More dla salistat SGL03

Agencja Up&More rozpoczyna działania w zakresie marketingu on-line na rzecz promocji produktu z sektora stomatologicznego – salistat SGL03. Współpraca, która obejmuje kompleksową obecność marki w mediach społecznościowych startuje we wrześniu.

Agencja Up&More będzie odpowiedzialna za kompleksową koordynację kanałów social media salistat SGL03 (Facebook, Instagram), w tym kampanie reklamowe prowadzone na obu wspomnianych platformach społecznościowych. W ramach Paid Social będą wykorzystywane różne formaty reklamowe, celem dostarczania kluczowych informacji o produkcie, jego zastosowaniu oraz właściwościach. W planach jest także poszerzenie współpracy o kolejne aktywności z zakresu marketingu online.

Salistat SGL03 to produkt spółki z polskim kapitałem – Nutropharma. Firma działa na rynku dla sektora farmaceutycznego od 1990 roku. Od początku celem spółki jest dostarczanie nowoczesnych, niestandardowych rozwiązań oraz receptur nowych produktów. Oferowane suplementy diety poddawane są rygorystycznym badaniom zgodnie z ustawodawstwem polskim i europejskim. Salistat SGL03 to zaawansowany technologicznie preparat stomatologiczny oparty na  5 aktywnych składnikach, które pomagają zachować zdrowie zębów i jamy ustnej*

 

Cieszymy się, że od razu startujemy z szeroko zakrojonymi działaniami social media. Regularne czynności sukcesywnie znajdą przełożenie na realizację celów biznesowych Klienta – potwierdza Marzena Kamińska, managing partner w agencji Up&More.

 

* Raport z badania w warunkach in vitro: „Przeciwbakteryjne działanie suplementu diety salistat SGL03 zawierającego w składzie Lactobacillus salivarius SGL 03, laktoferynę, GOS oraz olejki cytrynowy i rozmarynowy na Streptococcus pyogenes, Streptococcus sanguinis i Streptococcus mutans” Wykonawca: Jagiellońskie Centrum Innowacji.

 

 

Comments

comments

122
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...