Up&More dla S-MUMO

Informacja Prasowa - 09.10.2019
258

Up&More dla S-MUMO

Agencja Up&More poszerza zakres współpracy z S-MUMO.pl Dotychczasowe działania w zakresie kampanii reklamowych on-line zostaną poszerzone o aktywności z obszaru SEO.

Agencja dotychczas realizowała kampanie efektywnościowe Google Ads oraz Facebook Ads na rzecz sklepu S-MUMO. Obecne poszerza zakres obowiązków o procesy dążące do zwiększenia pozycji serwisu www Klienta w organicznych wynikach wyszukiwania. Up&More będzie również odpowiedzialne za realizację działań przygotowawczych (audytów, wdrożeń) oraz realizację stałych aktywności prowadzonych on-site i off-site.

S-MUMO oferuje sprzedaż internetową asortymentu związanego z rekreacją, m.in. baseny ogrodowe, pontony, trampoliny, materace i akcesoria. Działa na rynku od 2006 roku, sukcesywnie poszerzając zakres oferowanych produktów i podnosząc jakość usług.

– Zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy z agencją Up&More ze względu na dotychczasowe rezultaty prowadzonych działań. Po owocnej 2-letniej kooperacji nastał czas kolejnych wdrożeń zgodnych z naszymi priorytetami odnoszącymi się do planów sprzedażowych – komentuje Łukasz Prymek z S-MUMO.

– Kontynuacja i poszerzenie działań to dla naszego zespołu kolejna dawka motywacji i satysfakcji. Będziemy dążyć do wypracowania wysoko jakościowego ruchu i zwiększania widoczności serwisu na wybrane frazy kluczowe związane ze sprzedawanym asortymentem naszego Klienta – komentuje Marzena Kamińska, Managing Partner w Up&More.

 

Comments

comments

258
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...