Up&More dla POLREGIO

Informacja Prasowa - 30.01.2020
287

Up&More dla POLREGIO

Agencja Up&More kontynuuje współpracę z POLREGIO sp. z o. o, największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Działania dotyczą promocji serwisów rezerwacji biletów oraz aplikacji mobilnej dostępnej dla systemów Android oraz iOS.

Celem kampanii jest wzrost sprzedaży biletów na pociągi POLREGIO za pośrednictwem dostępnych kanałów online. Główną osią komunikacji są podróże podczas ferii zimowych 2020. Agencja odpowiada za aktywności obejmujące kampanie w wyszukiwarce, sieci reklamowej Google, Facebook Ads oraz reklamy aplikacji w Google Play i App Store.

 POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce. Uprzednio, od 2001 roku utożsamiane z nazewnictwem spółki „Przewozy Regionalne”. Obecnie, od stycznia 2020 roku dla spójnej identyfikacji wizualnej ujednolicono nazewnictwo marki z nazwą spółki. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta prawie 81 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1800 stacjach.

 

– Po raz kolejny powierzyliśmy realizację kampanii agencji Up&More ze względu na zadowalające efekty poprzednich realizacji. Okres ferii to szczególny czas dla podróżujących, a jako największy pasażerski przewoźnik staramy się oferować komfortowy sposób zakupu biletów, w tym również dla mobilnego pokolenia poprzez aplikację –potwierdza Sylwia Szyszkowska-Wilkowska, Naczelnik Wydziału Marketingu i Promocji w spółce POLREGIO.

 

– W przypadku wielu usług warto mocniej starować z kampaniami wtedy, gdy pojawia się duże prawdopodobieństwo zakupu. Czas ferii to wybór konsumenta dojazdu w konkretne miejsce, a właściwie targetując kampanie możemy sprawić, że wybierze oferowany sposób transportu – dodaje Tomasz Starzyński, Managing Partner w agencji Up&More.

Comments

comments

287
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...