Up&More dla Pizza Dominium

Informacja Prasowa - 26.02.2020
283

Up&More dla Pizza Dominium

Agencja Up&More rozpoczyna współpracę z Dominium S.A., firmą zajmującą czołowe miejsce na rynku pizzerii. W połowie lutego startuje promocja aplikacji mobilnej Klienta dostępna dla systemów Android oraz iOS.

Pizza Dominium to sieć ponad 60 restauracji w całej Polsce. Pierwsza restauracja została otwarta w 1993 r. Dzięki dbałości o jakość i pochodzenie produktów Dominium w szybkim tempie przekształciła się w lidera i eksperta kuchni włoskiej. Jest ona również jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci lokali typu casual dining w Europie. W menu Dominium znajduje się ponad 40 rodzajów pizzy, dania kuchni włoskiej, pasty, sałatki, czy włoskie desery.

Agencja Up&More będzie odpowiedzialna za realizację kampanii promującej aplikacje mobilną Klienta, celem wzrostu liczby użytkowników. Działania obejmują ASO (App Store Optimization), czyli proces optymalizacji dążący do osiągnięcia wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, a także kampanie w sieci Google, Facebook Ads oraz reklamy aplikacji w Google Play i App Store.

– Nowa wersja aplikacji mobilnej wprowadza funkcjonalności, dzięki którym zamawianie pizzy będzie jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne, a jej użytkownicy będą mogli poczuć się wyróżnieni, dzięki kierowanym do nich w tym kanale sprzedaży specjalnym ofertom promocyjnym. Powierzyliśmy jej promocję Up&More ze względu na portfolio agencji, efektywne realizacje oraz dogłębną analizę rezultatów w naszej branży potwierdza Liliana Lesińska, Kierownik Marketingu w Dominium S.A.

 

Cieszymy się, że nasze doświadczenie w marketingu aplikacji mobilnych znajduje odzwierciedlenie w postaci nowych kampanii i nowych Klientów. Znamy rynek promocji aplikacji od podszewki, dlatego proponujemy nie tylko samo wyświetlanie reklam, ale również optymalizację ASO – potwierdza Tomasz Starzyński, Managing Partner w agencji Up&More.

Comments

comments

283
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...