Up&More dla Kangu Self Storage

Informacja Prasowa - 27.03.2019
279

Up&More dla Kangu Self Storage

Up&More dla Kangu Self Storage

Agencja Up&More rozpoczyna współpracę z Kangu Self Storage – jedną z pierwszych firm w Polsce świadczących usługi self storage. W ramach obsługi marketingowej agencja będzie koordynować aktywności promocyjne on-line, w tym pełną obsługę Social Media oraz prowadzenie bloga. W planach jest także koordynacja wydarzeń specjalnych.

 Up&More będzie odpowiedzialna za działania SEM – kampanie linków sponsorowanych, prowadzenie oficjalnych kanałów Social Media (w tym Paid Ads), a także za redagowanie firmowego bloga,  będącego integralną częścią serwisu internetowego. W skład aktywności promocyjnych będzie wchodziła organizacja wydarzeń specjalnych. Całość działań ruszyła 1. marca.

– Specyfika branży self storage wymaga od agencji reklamowych dużej elastyczności oraz nieszablonowego podejścia. Zespół Up&More pokazał, że potrafi w działaniach wyjść poza schematy, dlatego zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy – mówi Przemek Główczewski, Dyrektor Zarządzający Kangu Self Storage.

 Kangu Self Storage to polska firma specjalizująca się w profesjonalnym magazynowaniu samoobsługowym – self storage. Oferuje wynajem powierzchni magazynowych od małych boksów, aż po duże magazyny (1m2 – 20m2). Monitorowane i chronione z dostępem 24h/7 dni. Powierzchnie magazynowe Kangu Self Storage zlokalizowane w Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Warszawie są odpowiedzią na potrzeby zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

Comments

comments

279
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...