Up&More dla Futuremeds

Informacja Prasowa - 11.03.2020
205

Up&More dla Futuremeds

Agencja Up&More rozpoczęła współpracę z firmą Futuremeds tworzącą sieć nowoczesnych przychodni specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych. Realizowane kampanie obejmują Facebook Ads oraz Google Ads celem dotarcia do osób, które mogą być zainteresowane skorzystaniem z oferty Futuremeds oraz zwiększania rozpoznawalności marki w grupie docelowej klienta.

 

Up&More zgodnie z przyjętą strategią realizuje różnorodny zakres formatów za pośrednictwem kanału social media Facebook oraz sieci Google Ads. Kampanie optymalizowane są pod grupę docelową klienta oraz lokalizację.

Futuremeds tworzy sieć nowoczesnych przychodni zajmujących się prowadzeniem badań klinicznych. Priorytetem przychodni jest bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów. W nowej placówce we Wrocławiu pacjenci mogą skorzystać z różnych akcji bezpłatnych badań i konsultacji, zyskując tym samym łatwy dostęp do wczesnej diagnostyki. Po spełnieniu odpowiednich kryteriów i wyrażeniu zgody mogą oni również wziąć udział w prowadzonych badaniach klinicznych zyskując szansę na skorzystanie z najnowocześniejszych leków oraz terapii. Futuremeds działa zgodnie ze standardami Dobrej Praktyki Klinicznej GCP. Zespół tworzą profesjonaliści doświadczeni w prowadzeniu badań. Placówka wykorzystuje nowoczesny sprzęt, pozwalający zapewnić opiekę na najwyższym poziomie. Pierwsza placówka Futuremeds znajduje się we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 8A.

 – Przede wszystkim w realizowanych kampaniach skupiamy się na dotarciu do jak największego grona użytkowników Internetu, mogących wykazywać zainteresowanie ofertą klienta oraz chęcią pozostawienia do siebie kontaktu. Szczególne wyzwanie polega na aktywizacji grupy docelowej, która występuje w mniejszej skali względem pozostałych grup wiekowych w social media – potwierdza Tomasz Starzyński, Managing Partner w agencji Up&More.

 

– Poszukiwaliśmy agencji, która zaproponuje najskuteczniejsze narzędzia pozwalające wypełnić nasze cele na najbliższe miesiące. Zaproponowane rozwiązania Up&More spotkały się z naszą największą aprobatą – potwierdza Arkadiusz Kasperski, Patient Access and Marketing Manager w Futuremeds. 

Comments

comments

205
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...