Up&More dla Ceetrus Polska

Informacja Prasowa - 04.10.2019
178

Up&More dla Ceetrus Polska

Agencja Up&More podjęła współpracę z Ceetrus Polska, jednym z wiodących przedsiębiorstw na europejskim rynku nieruchomości komercyjnych. Działania dotyczą realizacji nowej strony internetowej, prezentującej tereny inwestycyjne Klienta w różnorodnych lokalizacjach na terenie całego kraju.

Ceetrus Polska zarządza blisko 400 Centrami Handlowymi zlokalizowanymi w 12 krajach Europy i Azji. Na polskim rynku działa od 1996 roku. Spółka jest komercjalizatorem i zarządcą 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Bronowice i Galerii Łomianki, a także wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan. Od kilkunastu miesięcy spółka Ceetrus Polska sukcesywnie zagospodarowuje posiadane tereny inwestycyjne i zaprasza inwestorów do współpracy. Na terenie całego kraju spółka gospodaruje 180 hektarami terenów inwestycyjnych. W zależności od lokalizacji są one przeznaczone pod nieruchomości komercyjne oraz budownictwo mieszkaniowe.

Po stronie Agencji Up&More leży realizacja serwisu internetowego dopasowanego do szerokiej gamy oferty Ceetrus Polska. Projekt zakłada nowoczesną formę prezentacji terenów inwestycyjnych z wykorzystaniem zarówno wizualizacji, jak i pełnej integracji z technologią lokalizacji (Google Maps) z wykorzystaniem API.

 Realizujemy projekt zgodny z ideą Klienta, chcąc ułatwić inwestorom poszukiwania atrakcyjnych działek pod komercyjne lub mieszkaniowe inwestycje. Z przyjemnością podjęliśmy się wyzwania, które w dużej mierze polega na odpowiedniej prezentacji wizualnej bardzo dużej liczby oferowanych działek w strukturze jednej strony komentuje Konrad Kamiński Managing Partner Up&More.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Up&More ze względu na ofertę dopasowaną do charakteru naszej działalności związanej z naszymi terenami inwestycyjnymi. Zależało nam na tym, żeby zaprezentować naszą ofertę w nowoczesny i spełniający oczekiwania inwestorów sposób  komentuje Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu, lider ds. komunikacji i CSR w Ceetrus Polska.

 

 

Comments

comments

178
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...