UEFA EURO 2016 – loteria Biedronki i Coca Coli

Jerzy Ciszewski - 11.04.2016
262

UEFA EURO 2016 - loteria Biedronki i Coca Coli

Powoli musimy się wszyscy zacząć przyzwyczajać do myśli, że już niedługo (od czerwca) będzie królowała piłka nożna. Jednak mecze to jedno, a wszystkie związane z tym działania promocyjno reklamowe to drugie. Póki co Biedronka ogłosiła konkurs przygotowany we współpracy z Coca Coca. Przypomnijmy – firma ta jest jednym ze sponsorów tegorocznych UEFA EURO 2016.

Tytuł loterii konsumenckiej „Zostań VIPem”; do wylosowania będą trzy dwuosobowe pakiety,  pozwalające wziąć udział w dwóch grupowych meczach naszej reprezentacji. Nagrody obejmuje bilety 1. kategorii na mecze reprezentacji Polski z Irlandią Północną (12 czerwca) i Ukrainą (21 czerwca). Zwiedzanie stadionu od kulis oraz udział w konferencji prasowej z piłkarzami. Zwycięzcy mają także zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie w luksusowych hotelach, posiłki w restauracjach, a także przeloty samolotem.

Do tego zostanie rozlosowanych tysiąc  tysiąc dedykowanych kart przedpłaconych o wartości 100 zł każda.

Loteria będzie trwała do 24 kwietnia. Została przygotowana  specjalnie dla pełnoletnich klientów sieci sklepów Aby wziąć w niej udział należy do 24 kwietnia zakupić w dowolnym sklepie sieci Biedronka jeden z napojów z portfolio firmy Coca-Cola (Coca-Cola lub Sprite w butelce 0,5 l, Coca-Cola w puszce 0,25 l lub Powerade w butelce 0,7 l) Zachować oczywiście dowód zakupu, a następnie zgłosić chęć udziału, wysyłając wiadomość sms pod wskazany w regulaminie numer lub zarejestrować się na stronie vipbilety.pl

Zrzut ekranu 2016-04-11 o 14.12.32

 

Comments

comments

262
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...