Uczestnicy Top Model „dbają o swój błysk” z Orbit

Informacja Prasowa - 14.10.2021
138

Uczestnicy Top Model „dbają o swój błysk” z Orbit

Uczestnicy Top Model „dbają o swój błysk” z Orbit

 Randka, czas spędzony ze znajomymi, przypadkowe spotkanie na ulicy, ważna rozmowa czy casting – w takich sytuacjach poczucie pewności siebie to podstawa. Nie wszystko możemy zaplanować, ale możemy być zawsze przygotowani. Jak? Z gumą do żucia Orbit odzyskasz swój błysk i świeży oddech, kiedy tylko będziesz tego potrzebować! Przekonali się o tym uczestnicy programu “Top Model”!

 Orbit w ramach kampanii  “Odzyskaj Swój Błysk”, zachęca młodych ludzi do wiary w siebie i budowania pewności siebie. By dotrzeć do młodych odbiorców marka zdecydowała się promować korzyści z żucia bezcukrowych gum  w  6, 7 i 8 odcinku „Top Model”.

Dodatkowo uczestnicy programu wzięli udział w zadaniu specjalnym – nagraniu reklamy gumy do żucia Orbit. Modele pracowali w kilkuosobowych grupach. Każda z nich miała do odegrania 3 sceny: w sypialni, na korcie oraz na basenie. We wszystkich ujęciach widzieliśmy młodych, znudzonych ludzi, którzy odzyskali swoją pewność siebie i ochotę do zabawy, dzięki gumie Orbit. Wspólnym motywem przewodnim zadań było główne hasło akcji „Odzyskaj Swój Błysk”. Było o co walczyć! Nagrodą dla zwycięskiej drużyny była sesja wizerunkowa dla marki. Odcinek z zadaniem oraz sesją widzowie będą mogli zobaczyć już 20 października. Zapraszamy do oglądania!

Ty również chcesz się poczuć pewnie? Po jedzeniu i piciu, podczas nauki, spaceru czy imprezy – sięgaj po Orbit zawsze, kiedy tylko poczujesz, że chcesz odświeżyć swój oddech i zwiększyć pewność siebie! Odzyskaj swój blask z Orbit i dziel się uśmiechem do woli!

Comments

comments

138
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...