Uczestnicy Top Model „błyszczą” razem z Orbit ® 

Jerzy Ciszewski - 30.09.2022
22

Poznawanie nowych ludzi, randka, nauka czy praca

Uczestnicy Top Model „błyszczą” razem z Orbit ® 

Poznawanie nowych ludzi, randka, nauka czy praca – to codzienne sytuacje, w których radzimy sobie lepiej, gdy czujemy się sobą. Życie przynosi nam sporo niespodzianek – nie wszystko możemy zaplanować, ale przynajmniej na część z nich możemy być zawsze gotowi. Jak? Z gumą do żucia Orbit®! Dzięki niej można odzyskać swój błysk i zadbać o świeży oddech, kiedy tego potrzebujemy. Już po raz kolejny przekonali się o tym uczestnicy programu „Top Model”! 

 Orbit® w ramach kampanii „Odzyskaj swój BŁYSK”, zachęca młodych ludzi do budowania pewności siebie oraz robienia tego, co daje nam radość i dużo uśmiechu. Właśnie dlatego marka zdecydowała się po raz kolejny nawiązać współpracę z programem „Top Model”. Bezcukrowe gumy Orbit® towarzyszą uczestnikom 11. edycji w różnych momentach rywalizacji.

Jednym z nich jest realizacja zadania specjalnego. Gra była warta świeczki! Nagrodą dla zwycięskiej pary jest udział w sesji i kampanii reklamowej marki bezcukrowym gum do żucia Orbit®, która zrealizowana będzie na początku 2023 roku. Ten wyjątkowy odcinek widzowie będą mogli zobaczyć na antenie TVN już 5 października o godz. 21.35. Dodatkowo, tego samego dnia na kanale YouTube zostanie opublikowany materiał specjalny. Zachęcamy do oglądania!

Marka Orbit® już po raz drugi współpracuje z programem „Top Model”. W poprzedniej edycji uczestnicy również otrzymali nietuzinkowe wyzwanie. Najlepiej sprostali mu Arek Pydych i   Dominika Wysocka, która okazała się także zwyciężczynią 10. edycji tego znanego formatu. 5 października będziemy mogli ją zobaczyć w „Dzień Dobry TVN”, w felietonie realizowanym z marką Orbit®.

Fot. Bartosz Krupa. Warszawa 29.06.2022. Top Model XI.

Comments

comments

22
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...