Uciekamy dla piesków z Palucha – nowa akcja Room Escape Warszawa®

Informacja Prasowa - 03.07.2019
282

Uciekamy dla piesków z Palucha - nowa akcja Room Escape Warszawa®

W poniedziałek 8 lipca w Room Escape Warszawa® przy ul. Inżynierskiej 1 Schronisko na Paluchu organizuje oryginalną zbiórkę na rzecz swoich podopiecznych. W tym dniu każda zabawa w escape roomie oznacza wsparcie dla bezdomnych psów i kotów. Dzięki funduszom zebranym przez wolontariuszy schroniska do specjalnie oznakowanej puszki, zostaną zakupione najpotrzebniejsze rzeczy: specjalna karma, szelki, posłania, koce, środki chroniące przed kleszczami.

Room Escape Warszawa® po raz kolejny nieodpłatnie udostępnia lokal na rzecz akcji charytatywnej. Tym razem najstarszy warszawski pokój zagadek wesprze istniejące od 2001 roku Schronisko na Paluchu, które jest domem dla 654 psów i 47 kotów, którymi opiekuje się 257 wolontariuszy.

Pokoje zagadek to kreatywna i emocjonująca zabawa dla każdego. Zadaniem uczestników gry jest wydostanie się z umownie zamkniętego pokoju poprzez rozwiązywanie szeregu powiązanych ze sobą logicznie zagadek i łamigłówek oraz wykonywaniu zadań zespołowych. Każda gra odbywa się w specjalnie zaaranżowanym i wystylizowanym zgodnie z tematyką przygody pomieszczaniu. W Room Escape Warszawa® mogą bawić się dzieci już od 7. roku życia pod opieką rodziców lub animatora. Górny limit wieku nie istnieje. Na osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny, na Pradze przy ul. Inżynierskiej 1 (Metro Dw. Wileński), czekają trzy niesamowite przygody:

 

Zasady zbiórki są proste. Trzeba wejść na stronę: https://rezerwacje.roomescape.plwybrać jedną z trzech przygód – RYCERSKI, WEHIKUŁ CZASUlubMUZEUMi zarezerwować grę na poniedziałek 8 lipca. Koszt zabawy dla 2 do 5 osób to 150 zł (w godzinach 9.30 – 14.30) lub 180 zł (w godzinach 15.00 – 22.00) – całość kwoty za opłaconą grę trafi do puszki Schroniska na Paluchu.

Więcej o akcji można przeczytać na wydarzeniu na Facebooku „Uciekamy dla piesków z Palucha”: https://www.facebook.com/events/691356841280138/

 

Comments

comments

282
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...