„Ucho prezesa” – zbliżamy się do finału serii!

Redakcja PR - 27.04.2017
117

Oglądacie "Ucho prezesa"? Niedługo finał sezonu!

„TEN gabinet, o którym wszyscy mówią, jest miejscem najważniejszych spotkań w państwie. TEN prezes jest najważniejszą osobą, do której ucha każdy pragnie dotrzeć.” – czytamy w opisie najsłynniejszej bodaj satyry politycznej ostatnich lat. Mowa oczywiście o miniserialu Roberta Górskiego „Ucho Prezesa”.

Od pierwszego odcinka serial parodiujący polityków partii rządzącej wzbudza ogromne emocje – widzowie chwalą scenariusz i grę aktorską. Kilka pierwszych odcinków emitowanych było wyłącznie na YouTube. Obecnie premiery „Ucha prezesa” emitowane są wyłącznie na platformie Showmax.com, na YouTube zaś odcinki pojawiają się z kilkudniowym opóźnieniem.

Pierwszy odcinek, opublikowany na YouTube 8 stycznia, notuje już oglądalność na poziomie ponad 8,7 miliona widzów – to najwięcej z wyemitowanych do tej pory. To więcej niż średnia widownia najpopularniejszych programów telewizyjnych w naszym kraju. Na potwierdzenie znakomitych wyników oglądalności miniserialu wystarczy napisać, że najmniejsza widownia pojedynczego odcinka to 4,14 miliona osób.

Seria Roberta Górskiego prezentuje parodię zachowań czołowych polskich polityków i osób związanych z rządzącą w kraju partią. Choć dominująca część odcinków poświęcona jest politykom PiS, to jeden odcinek – „Histeria totalnej opozycji” – w satyrycznym zwierciadle pokazał  najważniejszych polityków opozycji. Co ciekawe, to właśnie ten odcinek został przez internautów określony jako najlepszy z całej serii. Warto przy tej okazji wspomnieć, że Górski wcielał się także w Donalda Tuska, kiedy ten był premierem.

Czekamy teraz na czternasty odcinek serii – w sieci jest już zwiastun. Całość do obejrzenia na Showmax.com.

Zobacz:

Serwis Showmax wkracza na polski rynek i ma emitować „Ucho Prezesa”

„Ucho Prezesa” – bohaterem odcinka dziesiątego minister środowiska

Comments

comments

117
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...