Ubrania Coccodrillo w filmie “Akademia Pana Kleksa”

Jerzy Ciszewski - 15.12.2022
50

Na początku 2024 roku pojawią się w nowej ekranizacji powieści Jana Brzechwy

Ubrania Coccodrillo w filmie “Akademia Pana Kleksa”

 

Ubrania dziecięcej marki Coccodrillo już na początku 2024 roku pojawią się w nowej ekranizacji powieści Jana Brzechwy “Akademia Pana Kleksa” z Tomaszem Kotem w tytułowej roli.

Nowa ekranizacja to uwspółcześniona wersja kultowej powieści Jana Brzechwy. Film opowiada historię Ady Niezgódki, która trafia do tytułowej Akademii. Reżyserem i producentem filmu jest Maciej Kawulski, a ubrania dziecięcych bohaterów zapewniła między innymi marka modowa Coccodrillo.

 

Cieszymy się, że nasze ubrania zostaną pokazane w filmie „Akademia Pana Kleksa” na motywach powieści Jana Brzechwykomentuje Paulina Wiertlewska, Kierownik Marketingu CoccodrilloJuż prawie od 20 lat zachęcamy dzieci by były sobą, nie bały się wyróżniać, szukały swojej drogi, przekraczały granice i spełniały marzenia, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że producenci ekranizacji wybrali dla dziecięcych bohaterów między innymi ubrania naszej markidodaje.

 

W produkcji wykorzystano ubrania z kolekcji wiosna-lato 2022, dlatego nie będą już dostępne w sprzedaży w chwili premiery. Jednak marka, co sezon tworzy kolekcje nie tylko odpowiadające najnowszym trendom, ale też takie by każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie i z pomocą ubrań Coccodrillo kreować swój własny, niepowtarzalny styl.

 

Premiera filmu będzie miała miejsce w 2024 roku, a już teraz można obejrzeć zwiastun produkcji https://youtu.be/F-iFEU0qV1w

Comments

comments

50
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...