„Ubezpiecz jak ojciec, baw się jak tata” – zachęca w nowej kampanii Nationale-Nederlanden

Informacja Prasowa - 30.08.2019
196

„Ubezpiecz jak ojciec, baw się jak tata” – zachęca w nowej kampanii Nationale-Nederlanden

1 września rozpocznie się nowa kampania reklamowa Nationale-Nederlanden,promująca ubezpieczenie na dziecięce wypadki. W spocie firma przekonuje, że odpowiedzialne ojcostwo idzie w parze z byciem fajnym tatą. Akcja obejmuje działania w telewizji i internecie oraz współpracę z placówkami Medicover. 

Jako firma ubezpieczeniowa naszą komunikację budujemy wokół zagadnień dotyczących rodziny. Tegoroczne działania poświęciliśmy roli współczesnego ojca w życiu dziecka. W najnowszej kampanii chcemy pokazać, że mężczyźni lubią aktywnie spędzać czas z dzieckiem. Jednocześnie nie brakuje im pomysłów oraz energii na wspólną zabawę i szaleństwa – mówi Edyta Fundowicz, dyrektor ds. marketingu i produktów w Nationale-Nederlanden.

Z myślą o komunikacji w mediach przygotowano spot telewizyjny, w którym ubezpieczyciel zwraca uwagę, że czas wspólnie spędzany z dzieckiem to również przestrzeń na wygłupy. Jednak zabawy i partnerskie relacje nie zwalniają rodzica z bycia odpowiedzialnym i zapobiegliwym.

Bohaterami reklamy jest dziewczynka oraz jej ojciec. Podczas beztroskich wygłupów i tańców dziecko ulega kontuzji. Reklamie towarzyszy hasło: „Ubezpiecz jak ojciec, baw się jak tata”. W ten sposób ubezpieczyciel chce podkreślić, że w razie nieszczęśliwego wypadku Nationale-Nederlanden oferuje wsparcie, zapewniając chociażby rehabilitacje i opiekę pielęgniarską.

10- i 30-sekundowe spoty telewizyjne emitowane będą m.in. w TVN, Polsacie oraz kanałach tematycznych. Działania efektywnościowe i odsłonowe będą również prowadzone w Internecie (m.in.: Onet, WP). Akcja promowana będzie także w mediach społecznościowych oraz w placówkach Medicover.

Za kreację kampanii odpowiada agencja DDB&tribal, a produkcję CutCut Production House. Planowanie i zakup mediów realizuje dom mediowy WaveMaker oraz PHD. Wszelkie aktywności reklamowe w ramach kampanii potrwają do końca roku.

 

 

Comments

comments

196
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...