Tydzień kierowcy z „Gazetą Wyborczą”

Informacja Prasowa - 24.04.2017
259

Tydzień kierowcy z „Gazetą Wyborczą”

Już we wtorek i w środę, 25 i 26 kwietnia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części poręcznego atlasu Polski, przygotowanego z myślą o kierowcach. Natomiast w czwartek, 27 kwietnia br. w punktach sprzedaży pojawi się wydanie dziennika z voucherem na nawigację na smartfon lub tablet.

Atlas Polski został podzielony na dwie części: „Polska północna i Warszawa”, która ukaże się we wtorek, 25 kwietnia br., oraz „Polska południowa i Warszawa”, którą będzie można kupić w środę, 26 kwietnia br.

Obie części zawierają mapy z kompletną siecią autostrad i dróg ekspresowych, także tych, które są w budowie lub w planach, oraz nowych obwodnic, dróg krajowych dwujezdniowych i z pasem bocznym, dróg lokalnych i polnych.

Dodatkowo w obu częściach znajdą się specjalne kody QR, odsyłające do stron internetowych, na których można sprawdzić długości kolejek na przejściach granicznych i aktualny cennik opłat na autostradach, a także pobrać oświadczenie o zdarzeniu drogowym.

W czwartek, 27 kwietnia br. będzie można kupić „Gazetę Wyborczą” z voucherem umożliwiającym pobranie mapy Europy na urządzenia mobilne z systemami Android, Windows lub BlackBerry. Kod będzie można wykorzystać do 31 maja br., a licencja na nawigację jest ważna przez 12 miesięcy.

Cena „Gazety Wyborczej” z każdym z atlasów i z voucherem to 12,99 zł.

Wydania „Gazety Wyborczej” z atlasami samochodowymi i voucherem na nawigację wspiera promocja w telewizji (TVN, Polsat oraz stacje tematyczne) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Blue 449.

Comments

comments

259
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...