„Twój sposób na najlepszą podróż” – nowa odsłona kampanii telewizyjnej KAYAK.pl

Informacja Prasowa - 22.07.2019
125

„Twój sposób na najlepszą podróż” – nowa odsłona kampanii telewizyjnej KAYAK.pl

Wyszukiwarka KAYAK.pl przedstawia nową odsłonę swojej kampanii reklamowej w Polsce. W ramach promocji marki 17 lipca w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych rozpoczęła się emisja nowych spotów, która potrwa do końca września.

Spoty telewizyjne będą emitowane przez największe stacje o zasięgu ogólnopolskim oraz kanały filmowe, muzyczne i tematyczne. W ramach kampanii, w 10-sekundowych filmach reklamowych przedstawione zostaną podstawowe funkcje KAYAK.pl takie wyszukiwanie lotów i hoteli.

Spoty będzie można zobaczyć m.in. w stacjach TVN (TVN24, TVN Style, TVN Fabuła), w głównym kanale telewizji Polsat oraz w popularnych kanałach filmowych (Comedy Central, AXN, AMC, FOX, TV Puls), tematycznych (BBC, History, Discovery, Golf, Fokus, Novela, E!Entretainment, HGTV, TLC, Lifetime, Metro) i muzycznych (Eska).

Aleksandra Sowa-Frąckowiak, rzecznik prasowy KAYAK.pl, komentuje: „Poprzez działania reklamowe pragniemy nie tylko wzmocnić naszą pozycję wśród osób podróżujących i już korzystających z narzędzi naszej wyszukiwarki, ale również dotrzeć do nowych odbiorców. W naszych spotach pokazujemy, że planowanie podróży może być łatwe i szybkie, a wymarzone wakacje w atrakcyjnej cenie to kwestia zaledwie kilku kliknięć na naszej stronie”.

 

Comments

comments

125
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...