TVN24 GO nominowany do nagrody Mobile Trends Awards

Informacja Prasowa - 31.01.2020
67

TVN24 GO nominowany do nagrody Mobile Trends Awards

30 stycznia br. serwis newsowy TVN24 GO, należący do TVN Discovery Polska, otrzymał nominację do nagrody głównej w konkursie Mobile Trends Awards w kategorii „Biznes”.

TVN24 GO to innowacyjna platforma OTT, która powstała w 2019 roku. Daje dostęp do dwóch najbardziej opiniotwórczych stacji newsowych w kraju – TVN24 i TVN24 BiS, a także dodatkowych transmisji live oraz bogatej biblioteki programów informacyjnych i publicystycznych na żądanie. Z serwisu można korzystać zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne (tablety i smartfony) oraz Smart TV.

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które postawiły wyzwanie statusowi quo i z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Już od 9 lat jest to najbardziej prestiżowe wyróżnienie, nazywane Oscarem branży mobilnej w Polsce. Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z sektorem mobile.

TVN24 GO powalczy o statuetkę w kategorii „Biznes” razem z pięcioma innymi projektami i firmami. Laureatów plebiscytu poznamy już 12 marca 2020 r.

 

Comments

comments

67
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...