TVN wspiera akcję #ZOSTANWDOMU, gwiazdy apelują do widzów

Informacja Prasowa - 23.03.2020
173

TVN wspiera akcję #ZOSTANWDOMU, gwiazdy apelują do widzów

W sobotę, 21 marca, TVN Discovery Polska rozpoczęło na swoich antenach emisję spotów wspierających akcję #zostanwdomu. W inicjatywę zaangażowały się gwiazdy wszystkich kanałów z portfolio nadawcy.

TVN Discovery Polska od wielu tygodni podejmuje liczne działania wspierające walkę z epidemią koronawirusa. Teraz wykorzystując komunikacyjną siłę swoich gwiazd i kanałów telewizyjnych, jeszcze mocniej angażuje się akcję #zostanwdomu, która ma na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby. Kampania, do której przystąpiło kilkadziesiąt osobowości telewizyjnych, wystartowała w sobotę, 21 marca.

Gwiazdy w nagranych przez siebie spotach, pokazują jak radzą sobie w tej nietypowej sytuacji, co robią w domu i jak wygląda ich codzienność w czasie epidemii. Z humorem dzielą się swoimi pomysłami na spędzanie czasu z najbliższymi i apelują do widzów o pozostanie w domach.

Spoty wspierające akcję #zostanwdomu powstawały spontanicznie, bez scenariusza, według własnych pomysłów gwiazd TVN. Wszystkie nagrania wykorzystane w kampanii zostały zrealizowane zdalnie. Na antenę trafiają za pośrednictwem działu Autopromocji TVN. Emitowane będą we wszystkich stacjach TVN Discovery Polska.

Comments

comments

173
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...