TVN FABUŁA gwarantuje Święta w doborowym towarzystwie!

Informacja Prasowa - 24.11.2017
80

TVN FABUŁA gwarantuje Święta w doborowym towarzystwie!

Okres Świąt Bożego Narodzenia to magiczny czas pełen rodzinnych spotkań, rozmów przy choince i oczywiście prezentów. Stacja TVN Fabuła postanawia, już przed Bożym Narodzeniem, wprowadzić widzów w świąteczny nastrój i wieczornymi seansami ukoić nerwy tych, którzy są wyczerpani przygotowaniami i zakupami. Przecież po ciężkim dniu warto odpocząć przy dobrym filmie… Zapraszamy do TVN Fabuła, codziennie o 21:00!

 

Przedświąteczne szaleństwo daje się we znaki każdemu, a wieczory są doskonałym momentem na zasłużony odpoczynek. Już 18 grudnia TVN Fabuła zaprasza na sensacyjny film „Dla niej wszystko”. Russell Crowe, jako oddany mąż, zrobi wszystko żeby wyciągnąć z więzienia skazaną za morderstwo żonę. Jak skończy się historia tego małżeństwa?

22 grudnia, tuż przed Wigilią, w TVN Fabuła niezwykle klimatyczna i tajemnicza opowieść o Grace, która wraz z dziećmi czeka na powrót męża. Piękna Nicole Kidman jako krucha, blada i wystraszona kobieta stworzyła niesamowitą postać. „Inni” to film, w którym napięcie rośnie  z minuty na minutę…

W Wigilię magiczny czas będzie można spędzić z filmem „Zaczarowana”. Księżniczka, która zostaje wyrzucona z bajki trafia na Manhattan. Jak odnajdzie się w prawdziwym świecie?  W poniedziałek, 25 grudnia widzów czeka kolejne bajkowe spotkanie. „Królewna Śnieżka” to mądry, zabawny i zaskakujący film familijny, przy którym dobrze będą bawili się zarówno rodzice, jak i dzieci. Julia Roberts jako Zła Królowa i Armie Hammer jako książę, gwarantują aktorstwo na najwyższym poziomie. Drugi dzień Świąt to idealna pora na kultową „Pretty Woman”, czyli kolejne niezapomniane wcielenie Julii Roberts!

TVN Fabuła zaprasza na wspólne świąteczne wieczory w najlepszym towarzystwie i życzy wszystkim widzom Wesołych Świąt!

„Dla niej wszystko” 18 grudnia, poniedziałek, godz. 21.00

„Inni” 22 grudnia, piątek, godz. 21.00

„Zaczarowana” 24 grudnia, niedziela, godz. 21.00

„Królewna Śnieżka” 25 grudnia, poniedziałek, godz. 21.00

„Pretty Woman” 26 grudnia, wtorek, godz. 21.00.

Comments

comments

80
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...