TUiR Warta z nowym rzecznikiem prasowym i PR managerem w jednej osobie.

Jerzy Ciszewski - 31.01.2016
123

Dawid Korszeń w TUiR Warta

Dawid Korszeń zdobywał doświadczenie między innymi jako konsultant klientów sektora finansowego i nieruchomości w Havas PR. Inne firmy, w których zatrudniony był Dawid korszeń to: Weber Shandwick, NBS Communications i Glaubicz Garwolińska Consultants. Należy przypomnieć, że nie są to agencje przypadkowe. Weber Shandwick bowiem to zdobywcy wielu nagród. Między innymi: International Business Awards 2015 w kategorii Agencja Roku, Global SABRE Awards 2015 jako Najlepsza Międzynarodowa Agencja Roku według The Holmes Report czy chociażby PRWeek Global Awards 2015 w kategorii Globalna Agencja Roku. NBS Communications i Glaubicz Garwolińska Consultans zaś są jednymi z najstarszych agencji PR na polskim rynku.

,,Do zadań nowego Rzecznika należy m.in. zarządzanie komunikacją korporacyjną i produktową oraz aktywna współpraca z mediami. – Warta obrała ambitny kierunek rozwoju na rynku ubezpieczeń w Polsce. Do realizacji celów potrzebujemy doświadczonych, twórczych oraz efektywnych specjalistów. W tym momencie witamy w zespole Dawida, który z pewnością pomoże nam w budowaniu nowoczesnej i przyjaznej firmy, bazującej na otwartej i skutecznej komunikacji z mediami. Jestem pewna, że wniesie do naszego zespołu wiele nowych pomysłów, które wzmocnią Wartę i jej marki” – mówi Bogusława Potacka, Dyrektor Departamentu Marketingu i PR TUiR Warta.

Dawid Korszeń studiował na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz skończył Podyplomowe Studia Menedżerskie w Szkole Głównej  Handlowej w Warszawie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

AnnaKrol_WartaNowyRzecznik

Comments

comments

123
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...