Trzy premiery Wydawnictwa HARDE

Informacja Prasowa - 24.04.2019
193

Trzy premiery Wydawnictwa HARDE

24 kwietnia na rynek wchodzą trzy nowe tytuły Wydawnictwa HARDE: biografia „Tajemnice Marszałka Śmigłego-Rydza” autorstwa Sławomira Kopra i Tymoteusza Pawłowskiego, reportaż Janusza Szostaka „Komando śmierci” na temat gangu Mokotów oraz „Gra o miłość” Marty Orzeszyny, pierwsza książka obyczajowa w porfolio wydawnictwa.

Premiery Wydawnictwa HARDE reprezentują różne gatunki oraz tematykę, stanowiąc doskonałą ofertę zarówno dla wielbicieli zagadek historycznych, miłośników mocnych wrażeń, jak i amatorów historii miłosnych.

Sławomir Koperi Tymoteusz Pawłowskistarają się stworzyć pierwszy obiektywny obraz jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii Polski. Analizują fenomen kariery Marszałka Śmigłego-Rydza, odsłaniają jego tajemnice i opisują wszystkie aspekty życia zawodowego oraz osobistego. Poszukują odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule: „Tajemnice Marszałka Śmigłego-Rydza. Bohater, tchórz czy zdrajca?”.

Janusz Szostakw swojej nowej książce „Komando śmierci”opowiada historię jednej z najbardziej bezwzględnych grup przestępczych w Polsce – gangu Mokotów. Po upadku Pruszkowa i Wołomina gangsterską Polską niepodzielnie zawładnął właśnie Mokotów, który okazał się najbrutalniejszym gangiem, niosącym śmierć i siejącym strach, nawet w szeregach policji.

Pierwszą powieścią obyczajową Wydawnictwa HARDE jest „Gra o miłość” Marty Orzeszyny. To historia burzliwej miłości Polki i Francuza. Kobieta waha się, czy wybrać życie u boku ukochanego, który rozwija karierę piłkarską, czy postawić na niezależność i realizację własnych marzeń? Tłem gorącej namiętności jest magiczny i romantyczny Paryż.

Książki można kupić w Empiku, księgarniach Świata Książki i innych oraz na www.sklep.grupazpr.pl

 

Comments

comments

193
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...