Trzy nowe osoby w zespole agencji Power

Informacja Prasowa - 09.12.2019
224

Trzy nowe osoby w zespole agencji Power

W tym roku do zespołu POWER TEAM dołączyły, aż 3 POWER GIRL. Przeszły pomyślnie okres próbny i znakomicie zaaklimatyzowały się w naszym Zespole.

KASIA WOJNICKA – INCETIVE MANAGER

Łodzianka, od pięciu lat na emigracji w Warszawie. Od liceum pracowała na krajowych festiwalach filmowych i muzycznych, oficjalnie w branży eventowej jest od 2016. Zwiedziła ponad 40 krajów na pięciu kontynentach, co daje jej dużą swobodę działań przy tworzeniu i realizacji wyjazdów incetntive. W branży ceni sobie dynamikę i różnorodność doświadczeń. W wolnym czasie testuje ramen bary, praktykuje jogę i odwiedza warszawskie teatry i festiwale muzyczne.

WERONIKA KRAJEWSKA – EVENT / INCENTIVE MANAGER 

Na studia, z rodzinnego Torunia, wyemigrowała do krainy pyr i koziołków. Na stałe osiedlając się jednak w stolicy. Z wykształcenia magister turystyki i rekreacji… z naciskiem na rekreację. Od 3 lat w branży eventowej i wyjazdów typu incentive.

Chętnie tworzy wyjazdy typu city break i wydarzenia w niestandardowych polskich przestrzeniach. Uwielbia odkrywać miejsca, które mają mało wspólnego z człowiekiem, a więcej z naturą i relaksem. Dlatego, jak tylko ma wolną chwilę ucieka przed korkami i dużym stężeniem smogu.

Zakochana w tatuażach, podróżach „na własną rękę” oraz swojej pracy. Uważa, że dobre jedzenie może uszczęśliwić człowieka (w kuchni daleko jej co prawda do Magdy Gessler, ale się stara)!

KATARZYNA DĘBSKA – EVENT MANAGER

Pomimo młodego wieku może pochwalić się 2 letnim doświadczeniem pracy w branży eventowej, już od pierwszej realizacji wiedziała że tym się chce zajmować zawodowo. Doktorantka na SGGW, dzielnie łączy pracę event menagera ze swoją pasją – ochroną środowiska. Zodiakalny Strzelec w czystej postaci, prywatnie pasjonatka skandynawskich kryminałów i Gwiezdnych Wojen.

Comments

comments

224
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...