Trzeci sezon „Sekcji piłkarskiej” od poniedziałku na Sport.pl

Informacja Prasowa - 14.02.2020
64

Trzeci sezon „Sekcji piłkarskiej" od poniedziałku na Sport.pl

Kolejna odsłona formatu wideo „Sekcja piłkarska” powróci na Sport.pl i Gazeta.pl już 17 lutego br. Nowe odcinki jednego z najlepszych internetowych programów piłkarskich będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. W tym sezonie do Pawła Wilkowicza i Michała Gąsiorowskiego dołączy nowy prowadzący – Tomasz Włodarczyk.
Popularny wśród fanów piłki nożnej program „Sekcja piłkarska” to wciągające rozmowy na żywo z gośćmi związanymi z piłką nożną i ekspertami piłkarskimi. Dwa dotychczasowe sezony programu zostały odtworzone w sumie – w serwisach portalu i na platformie YouTube – ponad 24 mln razy, a największym zainteresowaniem kibiców cieszyły się odcinki z udziałem prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, prezesa Legii Warszawa Dariusza Mioduskiego i selekcjonera polskiej reprezentacji Jerzego Brzęczka.
Premierowy odcinek nowego sezonu „Sekcji piłkarskiej” poprowadzą Paweł Wilkowicz i – po raz pierwszy – Tomasz Włodarczyk, którzy jak zawsze porozmawiają z wyjątkowo ciekawym gościem ze świata polskiej piłki.
Naładowaliśmy baterie i wracamy do gry tuż przed powrotem Ligi Mistrzów. To będzie bardzo długi i intensywny sezon, bo przed nami rok piłkarskich mistrzostw Europy. Dlatego dołącza do nas Tomek Włodarczyk jako nowy prowadzący, a to gwarancja informacji z pierwszej ręki. Zostają znani i lubiani eksperci oraz cel, aby co odcinek na naszych kanapach siedzieli goście, którzy dużo znaczą w polskiej piłce – mówi Paweł Wilkowicz, redaktor naczelny Sport.pl i współgospodarz programu.
„Sekcja piłkarska” jest także wyjątkowo popularna wśród klientów reklamowych Sport.pl – twórcy programu współpracowali już z takimi markami, jak Carlsberg czy Volkswagen. Niespodzianką poprzedniego sezonu był też odcinek, w którym niestandardowo promowano serial Netflixa „Dom z papieru” – prowadzący i hiszpańskojęzyczni piłkarze Piasta Gliwice wystąpili w charakterystycznych strojach bohaterów tego serialu. Z kolei wszystkie odcinki nowej serii programu będą realizowane na żywo w sklepie piłkarskim R-GOL w Warszawie.
Merytoryczni prowadzący, ciekawi goście, piłkarski klimat sklepu R-GOL wraz z budowaną przez nas scenografią i realizacja wszystkich elementów programu tego samego dnia – te wszystkie elementy zapewniają aktualność i wysoką wartość merytoryczną, tak ważne dla fanów piłki nożnej – podkreśla Tomasz Fedoruk, producent programu.
Program „Sekcja piłkarska” będzie można oglądać na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl w każdy poniedziałek o godz. 20:00. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Comments

comments

64
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...