Trendy oraz marketing w kanale mobilnym, czyli mobile trends conference 2019

Jerzy Ciszewski - 03.01.2019
27

Trendy oraz marketing w kanale mobilnym, czyli mobile trends conference 2019

TRENDY ORAZ MARKETING W KANALE MOBILE, CZYLI MOBILE TRENDS CONFERENCE 2019

Już 7 i 8 marca 2019 roku na uczestników Mobile Trends Conference 2019 czekają dwa dni wypełnione eksperckimi prelekcjami, wygłoszonymi w sposób maksymalnie praktyczny, ze wskazówkami do wykorzystania od zaraz. Do tego wręczenie nagród dla najlepszych rozwiązań mobilnych oraz impreza networkingowa w wyjątkowej atmosferze. Wszystko to w klimatycznej Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu, która łączy w sobie historię z nowoczesnością i zachwyca swoim niepowtarzalnym wnętrzem.

Nie daj się zaskoczyć nowym trendom, przygotuj się!

W marcu konferencja Mobile Trends Conference odbędzie się już po raz ósmy. Fani wydarzenia ponownie spędzą razem dwa niezwykle inspirujące i pouczające dni, z wieloma okazjami do nawiązywania nowych relacji biznesowych, poświęcone w pełni tematom związanym z branżą mobile oraz nowymi technologiami. Prelegenci omówią najnowsze trendy, ale także wskażą prognozy na przyszłość i rekomendacje z nimi związane. Nie zabraknie tematów dotyczących zagadnień takich jak: projektowanie, UX, design, big data, analityka, VR, AR, IOT, AI, pokolenie Z, marketing, social media, chatboty, voice search, voice interface, e-commerce oraz wielu innych związanych z aktualnymi trendami. Najnowsze wiadomości pozwolą Ci bez problemu poruszać się po nowej rzeczywistości mobile i podpowiedzą jak reagować na bieżące zmiany. Usłyszysz case studies i poznasz sposoby innych na sukces oraz recepty na kryzys.

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

MTC2019 to konferencja kierowana do biznesu i mająca na celu propagowanie nowych technologii mobilnych. Zapraszamy managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, developerów, grafików, biznesmanów, designerów, specjalistów e-commerce, właścicieli małych i dużych firm oraz oczywiście wszystkich pasjonatów branży. Nie daj się zaskoczyć i nie stój w miejscu, tylko dołącz do społeczności mobile.

Wygłoś prelekcję podczas MTC2019

Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia specjalistów, którzy chcą wystąpić na scenie. Jeśli masz
praktyczne wskazówki, którymi chcesz się podzielić, pracujesz nad nowym projektem, który wiele Cię
nauczył, od wielu lat systematycznie wdrażasz rozwiązania z zakresu mobile w swojej firmie lub już
teraz pojawił się w Twojej głowie ciekawy temat warty dyskusji, zgłoś się koniecznie.
Jeśli chcesz dołączyć do grona inspirujących mówców, ekspertów w swoim fachu, wypełnij zgłoszenie
na stronie https://2019.mobiletrends.pl/cfp.

Oskary branży dla najlepszych rozwiązań mobilnych 2018 roku

Tradycyjnie konferencji towarzyszyć będzie uroczysta gala wręczenia nagród Mobile Trends Awards. Prestiżowe statuetki zostaną rozdane 7 marca 2019 roku. Uczestnicy mogą spodziewać się wielu dodatkowych atrakcji, a po części oficjalnej zaplanowano, jak co roku, imprezę, która pozwoli wszystkim tym, którzy cenią wartość networkingu, na nawiązanie nowych relacji. W tym roku Mobile Trends Awards to wiele nowości – zmienione zostały kategorie, a do kapituły konkursowej dołączyli nowi eksperci z branży mobile, IT i nowych technologii.

Więcej informacji na: https://2019.mobiletrends.pl/

Comments

comments

27
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...